Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 46
Sarandë , 7
Vlorë , 6
Durrës , 6
Shkodër , 4
Lezhë , 2
Fier , 2
Kavajë , 1
Elbasan , 1
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Dje 13:42 Apartamente , Tiranë

VETËM PËR AMBASADA! GODINË PËR QIRA, RRUGA KUVAJT, TIRANE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
23 Sht 09:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, Vilat Gjermane, Tiranë.

3 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Online
12 Sht 11:27 Apartamente , Tiranë

Ambient komercial me qera, Rezidenca Lake View

12 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
02 Sht 09:05 Apartamente , Tiranë

Qera, Ambient Biznesi, Rr. Elbasanit, Tirane

6 900 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
08 Korr 07:16 Apartamente , Vlorë

Hotel per Qera ne gjendje pune me 250’m nga Deti

35 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
04 Korr 11:49 Apartamente , Shkodër

Qera ditore

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 20
10 Pri 10:59 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qira Ditore

49 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
04 Mar 12:01 Apartamente , Tiranë

Jepet ambient per zyra ne bllok 480m2

7 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
27 Dhj 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Hotel me qera

22 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Online
19 Dhj 11:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Hotel me qera

Numri i dhomave: > 10
Online
03 Nën 18:57 Apartamente , Tiranë

��Jepet me qera apartament ambient komercial prej 550 m2 tek

8 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
20 Tet 12:26 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 per qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
20 Tet 12:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per QIRA tek LICEU

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
20 Tet 11:46 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI TE KOMPLEKSI REZID

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Gush 09:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Vile per Qira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
28 Qer 23:14 Apartamente , Vlorë

dhoma plazhi dhe apartamente monolokal me qera vlore

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 160
21 Qer 16:34 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament tek Libri Universitar!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
14 Qer 13:18 Apartamente , Sarandë

Hotel me qera

Numri i dhomave: 10
03 Mar 11:02 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera ambient 70m katror

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 70
28 Shk 16:54 Apartamente , Lezhë

Ambiente me Qera per Zyra/Klinike/Laborator etjr..

Numri i dhomave: > 10
24 Shk 08:00 Apartamente , Tiranë

Jepet ndertese 5-kateshe me qira te Tregu Elektrik

11 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
12 Shk 09:55 Apartamente , Tiranë

Jepet dyqan me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
06 Jan 19:20 Apartamente , Tiranë

Rent In Albania

Numri i dhomave: > 10
06 Jan 12:09 Apartamente , Tiranë

Ndertese dhe ambient biznesi per Qira dhe Shitje!

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
07 Dhj 13:17 Apartamente , Tiranë

Qira/Vile/Tufine/ID Vi406010

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
24 Nën 14:35 Apartamente , Tiranë

Qera/Hotel/Qender/ID Vi406052

4 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
02 Nën 10:26 Apartamente , Tiranë

Super vile me qira, Komuna e Parisit

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
10 Sht 15:05 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera vila

Numri i dhomave: > 10
17 Gush 10:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

�� Jepet me qira godine 5 kateshe

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Online
25 Qer 09:15 Apartamente , Tiranë

Vile me Qira ne Kinostudio Tirane

2 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
12 Maj 16:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me godine 4 kate liqeni i farkes

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
03 Maj 10:54 Apartamente , Tiranë

Jepet godine per biznes

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
09 Mar 09:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Kapanon, Autostrada Tiranë-Durrës.

7 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
09 Mar 09:41 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira te rruga e Kavajes

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
06 Jan 16:30 Apartamente , Tiranë

Jepen 5 hyrje me qera

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
29 Nën 12:31 Apartamente , Fier

Q tregtare dardha

12 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
16 Tet 20:21 Apartamente , Tiranë

Vile 5 kate

Numri i dhomave: > 10
09 Tet 15:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Vile me qera

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Online
10 Sht 00:21 Apartamente , Durrës

Apartament ne Shitje dhe Qera 1+1 2+1 3+1 Durres

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
04 Gush 16:49 Apartamente , Durrës

Jeper me qera dhoma.Tek vila YLLI

Numri i dhomave: > 10
02 Gush 12:58 Apartamente , Lezhë

15 Apartamente me qera SHENGJIN ne Qender.

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
01 Gush 00:38 Apartamente , Sarandë

Vila Niko

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 10
17 Korr 16:27 Apartamente , Tiranë

VILE ME QIRA PRANE QENDRES

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
10 Korr 16:27 Apartamente , Tiranë

Okazion!!!!

Numri i dhomave: > 10
10 Korr 13:20 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: > 10
10 Korr 13:08 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera

Numri i dhomave: > 10
04 Nën 19:42 Apartamente , Durrës

Jepet me qera godina 3 kate

Numri i dhomave: 10
08 Tet 09:39 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera apartament 5-kate sp 900 m2

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione