JEPET ME QIRA 2+1 NE RRUGEN HOXHA TAHSIM

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Edvin Kuci 17 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qira 2+1 ne rrugen Hoxha Tahsim. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualete me ajerimi natyral dhe nje verande te madhe me siperfaqe 45 m2 me pamje nga te gjitha anet. Siperfaqja totale eshte 112 m2. Apartamnenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues dhe jepet pjeserisht i mobiluar. Ndodhet ne nje nga zonat me aktraktive te Tiranes. Ka hipotek. Per informacione me te detajuara si dhe per nje vizite ne prone kontaktoni!
Edvin Kuci
0673891551
Leaflet
Në fillim