Jepet me qira 1+1 prane liqenit artificial tirane

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Berti 23 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Peti, prane Liqenit Artificial. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 87m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti jepet pothuajse i mobiluar dhe Orientohet ne Jug-Lindje.
Cmimi €25000/muaj.
——————————————————————–
Tirana, for Rent 1Bedroom Apartment at Peti Street, near Tirana Lake. Apartment with surface 87sqm is paved in tiles, located on the first floor of a new building. The apartment has 1 bedrooms, 1 living room, 1 bathroom and 1 balcony. It is furnished and Orientation South-East.€250/m
Leaflet
Në fillim