Apartament per zyra me qera tek Pazari i Ri!

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Homeplus 14 Tet 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartament per zyra tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 3 ndarje, 1 korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i pajisur me fasade xhami nga ku mund te reklamoni dukshem llojin e aktivitetit tuaj. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe pamje nga ana kryesore e rruges. Zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha lehtesirat dhe shume lehte e aksesueshme nga te gjitha anet. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ120919-03
Homeplus
0696712123
Leaflet
Në fillim