Shitet shtepi private me gjith truall

Shitet nga: Vlore 09 Sht 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 406.00 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Vlorë
Shitet shtepia 2 katshe me truall 406.00 m2, nga kjo sa ndertesa 78.00. Me dokumenta te rregullta, me certifikat pronesie. Shtepia shitet dhe ne rast se behet pallat. Adresa, lagja 24 maj rruga Enver Jaho prane stacjonit te Atobuzave te shkolla 15 tetori ne Vlore.
Kush eshte interesuar per blerje te kontaktoje ne kete nr 355692267760
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim