Shitet shtepi private sp totale 3992 m2

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Cityhome 12 Sht 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Ulqin
Sipërfaqe: 3992 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Shkodër
CITYHOME ka per te shitur shtepi private me sp totale 3992 m2. Adresa: Ulqin.
cmimi 130.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0683216168
0682052992
cityhome.al@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim