SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET

Shitet nga: SUPER HYRJE TEK UJI FTOHTE VLORE Sot 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: UJI FTOHTE VLORE
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Fier
SHITET HYRJA,, perball LUNGOMARES,,, E MOBILUAR, DHE ME PUNIME TE VECANTA BRENDA, SI LYERJE VENECIANE, PLLAKA, DYER DRITARE, BANJO, GUZHINE, ETJ, TE GJITHA TE PERZGJEDHURA, PAMJE FANTASTIKE NGA DETI,,, ME DY BALLKONE, PRANOJ EDHE NDRIM, MAKINE OSE HYRJE NË TR + DIFERENCE,,,, PER ME SHUME Tel 0695377409. Flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim