Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Apartamente | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:43 Apartamente  ·  Fier

Apartamente ▪︎3+1+1▪︎kati 3-te▪︎"15 Tetori Fier"

80 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 19:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Fier

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE FIER 37.000 EURO

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:31 Apartamente  ·  Fier

Apartament me qera

330 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 16:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Fier

SHITET APARTAMENT 2+1+2+BLK NE FIER 85.500 EURO

85 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:17 Apartamente  ·  Fier

Objekt Biznesi ne Patos

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
22 Maj 15:44 Apartamente  ·  Fier

SHITET APARTAMENTI 2+1 PERBALL XHAMIS

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Maj 06:43 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament 1+1pallat ekzistues prane bibliotekes Fier

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Maj 20:59 Apartamente  ·  Fier

Okazion 2+1 patos qender

26 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
21 Maj 14:23 Apartamente  ·  Fier

SHPI ME QERA PJESERISHT E MOBILUAR

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Maj 11:58 Apartamente  ·  Fier

Apartament 2+1 i mobiluar

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
20 Maj 22:20 Apartamente  ·  Fier

ESHT SHITUR!!!!

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Maj 06:25 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament pallat 1+1 ekzistues pran bibliotekes Fier

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Maj 19:58 Apartamente  ·  Fier

Patos

22 500 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Maj 10:26 Apartamente  ·  Fier

Shitet Apartamenti 188 m2

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
19 Maj 09:55 Apartamente  ·  Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Maj 19:44 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament 1+1 pallat ekzistues pran bibliotekes Fier

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Maj 06:31 Apartamente  ·  Fier

Shitet aprtament 1+1 pallat ekzistues prane bibliotekes Fier

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Maj 06:34 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament 1+1 pallat ekzistues pran bibliotekes Fier

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Maj 15:21 Apartamente  ·  Fier

Apartament 1+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Maj 20:11 Apartamente  ·  Fier

Shitet shtepi 2+1, lagja 29 Nentori Fier, 69000 Euro.

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Maj 08:04 Apartamente  ·  Fier

Apartament 1+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Maj 15:34 Apartamente  ·  Fier

Okazion shitet apartamen ne patos lagja 29 marsi Kati 5st

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
08 Maj 13:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Fier

Shitet Shtepi ne Fier

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
08 Maj 12:41 Apartamente  ·  Fier

Apartament qender

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Maj 12:14 Apartamente  ·  Fier

Qera 2+1 pas qendres Globe

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Maj 14:48 Apartamente  ·  Fier

Apartament me Qera

220 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
07 Maj 07:12 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament 1+1,pallat ekzistues pran bibliotekës Fier

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Maj 16:55 Apartamente  ·  Fier

Apartament 1+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
03 Maj 19:11 Apartamente  ·  Fier

Me Qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Maj 12:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Fier

Shitet Apartament 2+1 Lagjja Kastriot,Fier-15742828

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
29 Pri 15:42 Apartamente  ·  Fier

Apartament 1+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Pri 21:32 Apartamente  ·  Fier

Ofroj Kerkoj Fier

1 EUR

Numri i dhomave: 1,5
26 Pri 12:58 Apartamente  ·  Fier

Apartament 1+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Pri 07:06 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament 1+1 pallat ekzistues prane biblotekes Fie

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Pri 10:50 Apartamente  ·  Fier

Okazion 2+1 pedonale

22 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
25 Pri 08:49 Apartamente  ·  Fier

Shitet Apartment pallat ekzistues Fier lagja 8 Shkurti

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Pri 07:07 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament 1+1 pallat ekzistues prane biblotekes Fier

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Pri 21:35 Apartamente  ·  Fier

SHITEN 34 APARTAMENTE 2+1 & 3+1 DHE DYQANE 140M DERI 430M

Numri i dhomave: 3
23 Pri 15:44 Apartamente  ·  Fier

Shitet Apartament 2+1 te uji i ftohte

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Pri 06:28 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament 1+1 pallat ekzistues pran bibliotekes Fier

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Pri 12:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Fier

Jepet me qera Apartament 2+1 Lagjja Apollonia

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
22 Pri 06:39 Apartamente  ·  Fier

Shitet apartament 1+1 pallat ekzistues pran bibliotekës Fier

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Pri 14:03 Apartamente  ·  Fier

Apartament 1+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Pri 16:22 Apartamente  ·  Fier

Apartament 1+1

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Pri 18:29 Apartamente  ·  Fier

Okazion

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Apartamente | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione