Publikuar: Nën 04 2022 11:09

📌Jepet me qera ambjent per biznes ne Don Bosko

EUR

/ muaj
Publikuar: Nën 04 11:09
Shikime: 7
📌Jepet me qera ambjent per biznes ne Don Bosko
Siperfaqe totale prej: 260m2, kati perdhe dhe Open Space
Ambjenti ka zyre, tualet, linje trefazore, sistem kamerash dhe alarmi
Vend parkimi
Lartesia: 4 meter


📍Vendndodhja: Don Bosko 200 meter nga Zogu i ZI
Cmimi per qera: 1480 euro i diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione