iPhone 4s ios 9.3 16giga i zi ne gjendje te mire

130 LEK

Shitet nga: Iphone 24 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Telefoni esht ky ne foto dhe esht bler ke amc dhe punon me numrat amc.por shoqerohet me chip qe e kam bler 25mij lek dhe punon me chip per vodafone ska asnje problem flm cmimi 130 mij lek mos u mundoni per ulje sepse ska pazar tjeter
Leaflet
Në fillim