Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Tiranë

Acer , 2
Acer , 25
Alcatel , 118
Apple , 6
Apple , 63
Microsoft , 1
ASUS , 1
Apple (Iphone) , 17020
Dell , 1
Asus , 57
Ducati , 1
AT&T , 5
Lenovo , 3
Lenovo , 1
LG , 3
BenQ , 1
Bird , 1
BlackBerry , 594
Samsung , 57
Ericsson , 3
Google , 51
HP , 17
HTC , 572
Huawei , 521
i-mobile , 9
Lenovo , 199
LG , 733
Mobile , 20
Motorola , 99
Nokia , 578
O2 , 2
Samsung , 10354
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 368
T-Mobile , 1
Toshiba , 4
Vertu , 18
VK Mobile , 5
Vodafone , 85
XCute , 1
ZTE , 27

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:39 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ iPhone 13 ( i bllokuar me icloud ) ❌

1 LEK

Sot 16:39 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ iPhone 12 ( i bllokuar me icloud ) ❌

1 LEK

Sot 16:39 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ iPhone 11 ( i bllokuar me icloud ) ❌

1 LEK

Sot 16:39 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone 14 Pro Max Origjinal ❌

1 LEK

Sot 16:39 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Ekran iPhone Xs Max Origjinal ❌

1 LEK

Sot 16:35 Telefona celular , Tiranë

Iphone X super gjendje 220 mij leke

22 000 LEK

Sot 16:35 Telefona celular , Tiranë

Iphone X okazion 220 mij leke

22 000 LEK

Sot 16:35 Telefona celular , Tiranë

Iphone X 64 gb gjendje 10/10 220 mij leke

22 000 LEK

Sot 16:35 Telefona celular , Tiranë

Iphone x 64gb 77% battery health 200 mij leke

20 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 16:35 Telefona celular , Tiranë

Iphone X 64 gb 77% battery health 200mij leke

20 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 16:32 Telefona celular , Tiranë

Samsung galaxy s23 i ri pa kuti

600 EUR

Online
Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE SE 2 64GB GJENDJA 10/10 ( POSTA FALAS)

22 900 LEK

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

AIRPODS GEN 2 100% ORIGJINALE ( POSTA FALAS)

60 EUR

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

LOJRA PER PS4 TE PERDORURA

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG A6 32GB 3 GB RAM ( POSTA FALAS)

8 900 LEK

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG A03S 64GB 4GB RAM I RI NE KUTI( POSTA FALAS)

16 000 LEK

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG A04E 64GB 4GB RAM I NE KUTI ( POSTA FALAS

13 000 LEK

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

HUAWEI P40 PRO 256GB 8GB RAM (POSTA FALAS)

350 EUR

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

KARIKUES 100% ORIGJINALE PER IPHONE 14 PRO MAX

3 500 LEK

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE XR 64GB ( POSTA FALAS)

24 900 LEK

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG J4 PLUS 32GB 2GB RAM ( POSTA FALAS)

99 000 LEK

Sot 16:29 Telefona celular , Tiranë

Sony Xperia xz2

13 000 LEK

Online
Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S10e 128GB 6GB RAM ( POSTA FALAS)

14 900 LEK

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S21 PLUS 256GB 8GB RAM (POSTA FALAS)

42 000 LEK

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 8 PLUS 64GB (POSTA FALAS)

19 900 LEK

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

IPHONE 14 PRO 128GB I RI NE KUTI ( EUROPIAN )

1 030 EUR

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

HUAWEI P30 PRO 128GB 8GB RAM ( POSTA FALAS)

30 000 LEK

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

OPPPO RENO 8 Lite I RI NE KUTI (POSTA FALAS)

240 EUR

Sot 16:29 Dyqani Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S10 128GB 6GB RAM (POSTA FALAS)

23 000 LEK

Sot 16:28 Dyqani Telefona celular , Tiranë

NOKIA 125 TE RINJ NE KUTI

4 500 LEK

Sot 16:28 Dyqani Telefona celular , Tiranë

NOKIA 110 TE RINJ NE KUTI

3 500 LEK

Sot 16:28 Dyqani Telefona celular , Tiranë

NOKIA 105 TE RINJ NE KUTI

2 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione