Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Acer , 28
Acer , 2
Alcatel , 118
Apple , 5
Apple , 64
Microsoft , 1
ASUS , 1
Apple (Iphone) , 17823
Dell , 1
Asus , 67
Ducati , 1
AT&T , 6
Lenovo , 1
Lenovo , 3
LG , 3
Audi , 1
BenQ , 1
Bird , 1
BlackBerry , 592
Samsung , 57
Ericsson , 3
Google , 99
HP , 16
HTC , 571
Huawei , 532
i-mobile , 14
Lenovo , 195
LG , 730
Mobile , 29
Motorola , 106
Nokia , 593
O2 , 3
Samsung , 10561
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 367
T-Mobile , 2
Telit , 1
Toshiba , 3
Vertu , 19
VK Mobile , 5
Vodafone , 85
XCute , 1
ZTE , 26

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 00:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10 Lite  ·  Tiranë

okazion shitet note 10 lite

18 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Tiranë

IPHONE 11 ne kuti cdo gje origjinale

200 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:33 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Tiranë

Nokia& Sony Ericsson

2 000 LEK

Dje 23:03 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  A35 5G  ·  Tiranë

Samsung Galaxy A35 5G

1 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:51 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Oppo Find X6  ·  Tiranë

Oppo Find X6

700 EUR

Dje 22:40 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 pro max

550 EUR

Dje 22:32 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Tiranë

XIAOMI TE RINJ NE KUTI ME GARANCI

2 EUR

Dje 20:55 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10  ·  Tiranë

Samsung Note 10Plus 12/256

23 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:45 Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Google Pixel 7

340 EUR

Online
Dje 19:47 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung A14 4/64

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 19:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A03  ·  Tiranë

Samsung A03 CORE i ri

7 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Tiranë

Samsung A53 8/128GB i ri

25 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:27 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi redmi 9A

6 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 19:01 Telefona celular  ·  Asus  ·  Rog Phone 6  ·  Tiranë

Asus Rog Phone 6 12/256GB

549 EUR

Online
Dje 19:01 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel  ·  Tiranë

Pixel 3

101 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 19:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XR  ·  Tiranë

Huawei Freebuds 4 & 3

49 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 19:01 Telefona celular  ·  Asus  ·  Rog Phone 6  ·  Tiranë

Shes CODM

Online
Dje 18:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Tiranë

Samsung Galaxy S9

12 000 LEK

Online
Dje 18:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung Tab A 8 inch me karte

9 000 LEK

Online
Dje 17:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

iPhone 12 Pro Max

449 EUR Çmimi me zbritje

Online
Dje 17:29 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A54  ·  Tiranë

SAMSUNG A54 5g 128/8 ��EDI PHONES ��

28 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:29 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Tiranë

SAMSUNG A53 128/6 ��EDI PHONES ��

15 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 17:29 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 7 Pro  ·  Tiranë

GOOGLE PIXEL 7 PRO 128/12��EDI PHONES ��

450 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione