Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 4s Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 4s | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Korr 10:48 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4s (icloud locked)

3 LEK Çmimi me zbritje

13 Pri 16:29 Telefona celular , Tiranë

Shitet bisha hahah iph4s

59 EUR

22 Dhj 06:51 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4s

30 Sht 23:21 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 4s i perdorur.

25 LEK

20 Korr 10:29 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4s

07 Qer 15:49 Telefona celular , Tiranë

iphone 4s

35 LEK

13 Pri 10:48 Dyqani Telefona celular , Tiranë

AIRPODS PRO

20 Shk 17:19 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 4s

1 500 LEK

20 Shk 17:10 Telefona celular , Tiranë

Shitet Iphone 4s

1 500 LEK

20 Shk 00:33 Telefona celular , Tiranë

Benard Peposhi

150 LEK

27 Gush 15:57 Telefona celular , Tiranë

kar me qera

5 000 LEK

03 Maj 17:39 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4s 10/10

5 000 LEK

28 Pri 05:34 Telefona celular , Tiranë

Nderroj dy iPhone

15 Tet 23:24 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4s NEW 16GB OKAZION

11 000 LEK

14 Korr 10:02 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 4s

45 EUR

29 Qer 00:32 Telefona celular , Tiranë

Shiten 2 Iphona 4s 32gb

120 EUR

28 Qer 19:17 Telefona celular , Tiranë

shitet iphone 4s

5 000 LEK

21 Qer 15:57 Telefona celular , Tiranë

shitet iphone 4s ose nderrohet me samsung A2/A3

9 000 LEK

18 Pri 17:43 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4s

4 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Pri 23:29 Telefona celular , Tiranë

iphone 4 s

35 LEK

21 Mar 18:40 Telefona celular , Tiranë

Okazion iphone 4s

30 EUR

18 Mar 13:08 Telefona celular , Tiranë

Okazion 4s

35 EUR

15 Mar 23:49 Telefona celular , Tiranë

Okazion iphone 4s

30 EUR

15 Mar 18:00 Telefona celular , Tiranë

Okazion iphone 4s

35 EUR

09 Mar 15:31 Telefona celular , Tiranë

IPhone 4s

45 LEK

23 Shk 19:11 Telefona celular , Tiranë

iphone 4s

30 LEK

10 Shk 20:25 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4s

30 Jan 23:29 Telefona celular , Tiranë

Shitettt iphone

60 LEK

23 Jan 13:20 Telefona celular , Tiranë

iphone 4s 32gb

21 Jan 20:17 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4s i zi 16 gb OKAZIONNN

5 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Jan 11:30 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4s 8G i bardhe

4 500 LEK

14 Nën 23:42 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4s

4 500 LEK

12 Nën 23:25 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4s black

50 LEK

24 Sht 15:15 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 4s ne gjendje SUPER

6 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Gush 22:49 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 4s

7 000 LEK

07 Gush 11:02 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 4s 65 lek

65 LEK

06 Gush 18:01 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4s 32gb memorie

65 LEK

14 Korr 05:22 Telefona celular , Tiranë

shiten 3 telefonat

120 LEK

10 Korr 15:48 Telefona celular , Tiranë

Shitet

120 EUR

06 Korr 21:37 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4s

55 LEK

02 Korr 16:08 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4s ose nderrohet

60 EUR

27 Qer 23:56 Telefona celular , Tiranë

iPhone 4S

70 LEK

20 Qer 21:10 Telefona celular , Tiranë

Dy iphone

2 500 LEK

31 Maj 13:00 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4s I zi 16gb

5 000 EUR

31 Maj 12:52 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4s i zi

50 LEK

19 Maj 14:58 Telefona celular , Tiranë

iphone 4s

4 000 LEK

12 Maj 11:35 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4s

40 LEK

11 Maj 12:33 Telefona celular , Tiranë

Iphone 4s

50 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 4s | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione