Publikuar: Qer 13 2023 07:53

Lenovo ThinkPad T440S

EUR

Publikuar: Qer 13 07:53
Shikime: 5
Laptopi ne super gjendje dhe shume praktik sidomos per pune si programim ose per content creators per editing. Gjendja 10/10 shitet per arsye mos perdorimi super smim
Lenovo ThinkPad T440S
Brand: Lenovo
Product Line: ThinkPad
Model: T440S
CPU:Intel Core i7 (4 Gen)
RAM: 8 GB
SSD : 256 GB
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione