Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lap Top/Notebook Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Acer , 1
Acer , 393
Apple , 1041
Apple , 1
Asus , 388
Dell , 785
Dell , 1
Lenovo , 1
Lenovo , 673
Toshiba , 139
Compaq , 26
LG , 10
Samsung , 103
Panasonic , 2
Sony , 80
LG , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 19:51
Linku:
Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Tiranë

Laptop HP i ri

450 EUR


Sot 09:52 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2017

320 EUR

Sot 09:46 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Okazion - Macbook Pro Mid 2013

150 EUR

Online
Sot 09:36 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

Workstation super extrem!!!

759 EUR

Sot 09:36 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion laptop gaming workstation

250 EUR

Sot 09:33 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP 1030 X360 G4

400 EUR

Sot 09:32 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

Laptop shum i vecant

240 EUR

Sot 09:32 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

Macbook pro 15.4 retina !! Okazion

420 EUR

Sot 09:32 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Ultrabook  ·  Tiranë

Okazion urgjent kete jave vetem!!!!

199 LEK

Sot 09:06 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

HP Pavilion

400 EUR

Sot 09:06 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro A1990 viti 2019 ne kuti

850 LEK

Sot 09:04 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Tiranë

MacBook Pro i9 viti 2019 ekran 15.4 inch

900 LEK

Sot 08:56 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

OKAZIONNN LAPTOP DELL WORKSTATION

180 EUR

Sot 08:55 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LAPTOP LENOVO OKAZIONNN

120 EUR

Sot 08:54 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Laptop Longtron I ri

70 LEK Çmimi me zbritje

Sot 00:09 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Microsoft Surface Go 2 2020

160 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:09 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Shitet Lenovo Thikpad Okazion

250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 23:38 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion!!! Laptop vetëm per 40-60 euro

50 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:18 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Razer Blade 15 Advanced Laptop

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 21:28 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

SUPER LAPTOP PER GRAFIKA ARKITEKTURE OKAZION

200 EUR

Dje 21:27 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Tiranë

DELL LATITUDE E7440 I5G4 8GB RAM SSD

105 EUR Çmimi me zbritje

Dje 18:35 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Shitet Laptop Lenovo Thinkpad T580

450 EUR

Dje 17:03 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook  ·  Tiranë

Macbook Air M1 chip 2020 OKAZION

650 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Kompjuterë (komplet) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione