Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Thinkpad Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Thinkpad | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:47 Lap Top/Notebook , Durrës

⛔LAPTOP LENOVO i5 4/180 GB SSD GJENDJE 10/10♦️♦️

22 500 LEK Çmimi me zbritje

Sot 15:56 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop 16gb ram /i3-g5/ ssd 15.6 led

220 LEK Çmimi me zbritje

Sot 14:04 Lap Top/Notebook , Shkodër

LENOVO THINKPAD T440

25 000 LEK

Sot 10:07 Lap Top/Notebook , Durrës

Laptop Lenovo ThinkPad

17 000 LEK

Sot 09:45 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Thinkpad T560

200 EUR

Dje 20:41 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo T440s Touch

250 EUR

Dje 15:46 Lap Top/Notebook , Fier

(Ofertë) Lenovo ThinkPad L460

159 EUR

Dje 12:38 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop i7HQ 16RAM SSD500

235 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:38 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Thinkpad A475 / T470

235 EUR

Dje 10:21 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Thinkpad X260

200 EUR

Online
26 Maj 18:19 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet Laptop ThinkPad T460S

179 EUR

26 Maj 18:16 Lap Top/Notebook , Tiranë

Shitet Laptop ThinkPad T470S

189 EUR

24 Maj 21:01 Lap Top/Notebook , Durrës

Lenovo Thinkpad 14" i5 | 4 GB 128 GB SSD

100 EUR

16 Maj 06:29 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo x1 carbon

190 EUR Çmimi me zbritje

09 Maj 22:41 Lap Top/Notebook , Tiranë

LENOVO T460

230 EUR

08 Maj 02:56 Dyqani Lap Top/Notebook , Tiranë

LENOVO T560 8 RAM 256 giga NMVA

26 000 LEK

07 Maj 10:25 Lap Top/Notebook , Tiranë

OKAZION Laptop

189 EUR Çmimi me zbritje

06 Maj 18:51 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop ThinkPad chrome book 13

9 000 LEK

04 Maj 18:30 Lap Top/Notebook , Tiranë

LENOVO T440s

180 EUR

28 Pri 14:30 Lap Top/Notebook , Shkodër

Lenovo T560 10 copa+

200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Thinkpad | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione