Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 17:10
Linku:
Kompjutera desktop , Tiranë

PC+2 EKRANE+PRINTER (1 vit garanci)

1 000 EUR Çmimi me zbritje


Sot 12:10 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

1 400 EUR

Sot 12:10 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC

190 EUR

Sot 12:05 Kompjutera desktop , Tiranë

Okazion Gaming & Work PC

21 000 LEK

Sot 10:39 Lap Top/Notebook , Tiranë

LAPTOP Acer Chromebook R 11,2 in 1

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:24 Lap Top/Notebook , Tiranë

Lenovo Thinkpad 470s

249 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:19 Kompjutera desktop , Tiranë

Super okazion-i5 g6 +monitor24"

199 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:19 Lap Top/Notebook , Tiranë

Super laptop !

269 LEK Çmimi me zbritje

Sot 10:12 Lap Top/Notebook , Tiranë

Laptop 16gb ram /i3-g5/ ssd 15.6 led

220 LEK Çmimi me zbritje

Sot 10:12 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion deri ne fund muajit

179 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:12 Lap Top/Notebook , Tiranë

Okazion vetem kete jav ky cmim

170 EUR

Sot 10:12 Kompjutera desktop , Tiranë

Super workstation & gaming okazion!!!

340 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:12 Kompjutera desktop , Tiranë

Pc unik ! Lexo detajet!

400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:12 Lap Top/Notebook , Tiranë

Elitebook 840-g6 i5-g8 touchscrean

320 LEK

Sot 09:50 Dyqani Tableta , Tiranë

SAMNSUNG TAB A7 LITE 32GB 3GB I RI NE KUTI

14 900 LEK

Sot 09:50 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD GEN 9 64GB WIFI I RI NE KUTI

340 EUR

Sot 09:50 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD AIR 5 64GB WIFI I RI NE KUTI ( PROCESOR M1)

580 EUR

Sot 09:50 Dyqani Lap Top/Notebook , Tiranë

Wireless Keyboard APPLE A1314 ( POSTA FALAS)

49 EUR

Sot 09:50 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD MINI 6 64GB I RI NE KUTI (WIFI) ( POSTA FALAS)

480 EUR

Sot 09:50 Dyqani Tableta , Tiranë

OKAZION IPAD GEN 6 32GB ME SIM CARD (POSTA FALAS)

21 000 LEK

Sot 09:50 Dyqani Tableta , Tiranë

APPLE PENCLI 100% ORIGJINAL ( POSTA FALAS)

80 EUR

Sot 09:50 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD MINI 6 256GB ME SIM CARD ( POSTA FALAS)

399 EUR

Sot 09:49 Dyqani Tableta , Tiranë

IPAD AIR 4 256GB ME SIM CARD ( POSTA FALAS)

470 EUR

Sot 09:49 Dyqani Tableta , Tiranë

PENCIL GEN 1 & GEN 2 TE RINJ NE KUTI

Sot 09:49 Dyqani Tableta , Tiranë

OKAZION IPAD AIR 5 256GB WIFI PROCESOR M1

540 EUR

Sot 09:49 Dyqani Tableta , Tiranë

OKAZION SAMSUNG TAB A7 LITE I RI NE KUTI (POSTA FALAS)

17 000 LEK

Sot 09:49 Dyqani Tableta , Tiranë

OKAZION IPAD PRO 11" 64GB WIFI ( POSTA FALAS)

499 EUR

Sot 09:49 Dyqani Tableta , Tiranë

OKAZION SAMSUNG TAB S7 128GB 6GB RAM (POSTA FALAS)

350 EUR

Sot 09:49 Dyqani Tableta , Tiranë

OKAZION IPAD MINI 3 16GB WIFI (POSTA FALAS)

99 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione