Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Thinkpad Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Thinkpad | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:22 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

SHITET LENOVO T14 GEN4 16GB RAM 512 SSD

720 EUR

Dje 16:23 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LAPTOP LENOVO L380

140 EUR

Dje 16:22 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad L380 generation 8

140 EUR

Dje 10:21 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo i3 Gen8 16DDR4, 256 NVME

16 000 LEK

28 Maj 16:31 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad l380 shitet nderrohet

150 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 21:23 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Laptop Lenovo me specifike te mire

120 EUR

Online
25 Maj 16:05 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Shitet Laptop Lenovo Thinkpad T580

400 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 14:40 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Laptop Lenovo ThinkPad T440p

35 000 LEK

Online
16 Maj 20:56 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

ThinkPad i7 i5 G8 & RYZEN 5

160 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 16:43 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo x1 tablet

12 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
15 Maj 13:08 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thikpad 16gb RAM, 256gb ROM, 14”

220 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 21:53 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

shitur

08 Maj 12:14 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo ThinkBook 15p Gen 2 (I ri ne kuti)

750 EUR

07 Maj 17:21 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad

350 EUR Çmimi me zbritje

Online
07 Maj 17:21 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Lenovo Thinkpad

300 EUR

Online
27 Pri 15:07 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Laptop Lenovo

10 000 LEK Çmimi me zbritje

05 Pri 10:10 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Shiten Laptop Lenovo

179 EUR

05 Mar 16:22 Dyqan Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD T15

Online Shitësit të Besuar
26 Shk 17:06 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Laptop Lenovo

350 EUR

12 Shk 17:23 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

SHITET LENOVO THINKPAD 8GB RAM 14"

30 000 LEK

06 Shk 22:31 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Tiranë

Shitet lenovo t420 core i5 2520M

5 000 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Thinkpad | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione