BMW S1000R

Shitet nga: Enes 14 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2014
Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: BMW
Modeli: R series
Bmw s1000r viti 2014.ka 13000km.sherbimi i fundit eshte bere ne gjermani.ka abs.tracion control.3 opsione oer te levizur,ne shi,rruge dhe sport.amortizatore elektrik.te bute,mesatar dhe te fort per sport.quick shift.merr marshet pa freksion.dorezat me ngrohje.marmita nga kolektoret akrapovic.mbulesa kolektorve eshte karbon ka dhe ekstra te tjera.eshte i rregullt dhe per jasht.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim