Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor Sportiv të Përdorur dhe të ri në Shitje | Njoftime në Gjithë Shqipërinë

Adly , 1
Aprilia , 14
Benelli , 1
BMW , 3
Ducati , 1
Honda , 5
Husaberg , 1
Kawasaki , 1
Lifan , 2
Peugeot , 1
Suzuki , 5
Yamaha , 9

Jeni të apasionuar në motora sportiv dhe të shpejtë? Shikoni njoftimet për motor sportiv në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme.


Gjej motor sportiv të markave të ndryshme si Suzuki, BMW, Honda, Yamaha, Kawasaki, Ducati, Triumph, KTM, Lifan dhe shumë lloje tjera në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të vitit dhe çmimit për të gjetur pikërisht atë që ju nevojitet.


Blej dhe shit motor sportiv në tregun më të madh online - MerrJep.al. Nëse keni motor sportiv të përorur apo të ri, ju mund ta shisni atë shpejtë dhe lehtë vetëm në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhënat e nevojshme dhe rrisni efektivitetin për shitje të produktit tuaj.Sot 11:42 Dyqani Sportiv , Berat

test

Viti: 2021
Dje 13:16 Dyqani Sportiv , Tiranë

Gk 350 viti 2023 km 0

4 990 EUR

18 Sht 10:00 Dyqani Sportiv , Tiranë

10K FOLLOWERS 40€

40 EUR

01 Sht 08:35 Dyqani Sportiv , Tiranë

STORM R 300

4 999 EUR

28 Gush 09:24 Dyqani Sportiv , Tiranë

Xadv 750-350- 0 km

1 EUR Çmimi me zbritje

18 Korr 14:44 Dyqani Sportiv , Tiranë

Wottan storm s+ 300

4 800 EUR

22 Mar 10:39 Dyqani Sportiv , Tropojë

Surrun-EBikes krejt të reja

1 600 EUR

12 Shk 12:48 Sportiv , Durrës

Shitet 500€

500 EUR

01 Shk 23:06 Sportiv , Durrës

Shitet 500€

500 EUR

06 Dhj 07:16 Dyqani Sportiv , Elbasan

Kerkoj pjese per kete motor kush ka tme tel.

200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
09 Maj 21:31 Sportiv , Shkodër

Motorra te rinj

Viti: 2020
07 Maj 20:39 Sportiv , Shkodër

Motorra te rinj

999 999 EUR

Viti: 2020
19 Shk 17:16 Sportiv , Tiranë

Shes motorr.

1 000 EUR

Viti: 2020
06 Shk 20:45 Sportiv , Shkodër

Motorra

1 111 EUR

Viti: 2020
06 Jan 20:20 Sportiv , Shkodër

Motorcikleta te reja

1 111 111 EUR

Viti: 2020
02 Nën 10:50 Sportiv , Kukës

2020 2019 BMWF 850 GS SportBike

2 000 EUR

Viti: 2020
02 Nën 08:28 Sportiv , Berat

2020 2019 HONDA CBR500R

1 000 EUR

Viti: 2020
10 Sht 00:20 Sportiv , Shkodër

Motorra te rinj Shkoder

111 LEK

Viti: 2020
09 Sht 21:45 Sportiv , Shkodër

Motorra te rinj

11 111 LEK

Viti: 2020
14 Dhj 20:53 Sportiv , Korçë

Motor

Viti: 2006
07 Gush 20:09 Sportiv , Shkodër

Shitet motorr Suzuki

2 700 EUR

Viti: 2005
15 Pri 16:29 Sportiv , Tiranë

Shitore e specializuar per shitje te motoçikletave

14 500 EUR

Viti: 2018
05 Tet 22:09 Sportiv , Durrës

Motorr

250 EUR

Viti: 2015
25 Korr 20:04 Sportiv , Skrapar

Dayang

260 EUR

Viti: 2012
06 Mar 19:09 Sportiv , Fier

Motor

500 LEK

Viti: 2012
08 Nën 22:48 Sportiv , Elbasan

elbasan

750 LEK

Viti: 2016
08 Maj 12:17 Dyqani Sportiv , Tiranë

Suzuki 750

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
30 Pri 10:49 Sportiv , Fier

Yamaha x crypton 135cc

500 LEK

Viti: 2012
16 Shk 12:22 Dyqani Sportiv , Tiranë

Suzuki 750

200 EUR

Viti: 1995
12 Shk 18:21 Dyqani Sportiv , Tiranë

Suzuki per pjese

100 LEK

Viti: 1995
03 Dhj 11:43 Sportiv , Tiranë

OKAZION Motora te ndryshem.

Viti: 2014
04 Tet 19:32 Sportiv , Fier

Yamaha cripton x 135

900 LEK

Viti: 2012

Motorët sportiv janë të optimizuar për shpejtësi, frenim, dhe kthim në rrugë të asfaltuar.


Motor Sportiv nga markat e ndryshme në shitje


Gjej mijëra njoftime për motor sportiv në shitje në MerrJep.al. Motor sportiv nga marka dhe modele të ndryshme të njohura si: Ducati monster, Suzuki GSX, BMW S1000RR, Honda CBR, Kawasaki Ninja, Lifan 110cc, Yamaha T-Max dhe shumë lloje tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni motorin sportiv ideal. Motorët sportiv janë të përshtatshëm për rrugë normale dhe rrugë në terene më të vështira. Gjej motorin ideal në mesin e mbi 3.000 njoftimeve në MerrJep.al. Gjej motorin sportiv ideal në mesin e mijëra njoftimeve.


Shisni Motor Sportiv në MerrJep.al


Nëse posedoni motor sportiv që nuk e përdorni, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al. Krijoni njoftime me foto dhe me të dhëna të nevojshme të motorit në shitjei dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione