Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sportiv Në shitje (Shitet, Shes) në Tiranë

Adly , 24
Cube , 2
Aeon , 17
Aixam , 11
BMX , 3
Aprilia , 48
Baotian , 3
Barossa , 2
Bashan , 1
Benelli , 3
Beta , 3
Blata , 1
BMW , 44
Boom , 9
Cagiva , 5
Cectek , 1
CFMOTO , 3
CPI , 2
Daelim , 2
Ducati , 27
e-max , 2
Gilera , 10
GOES , 1
Honda , 319
Hyosung , 2
Italjet , 3
Jawa , 2
Jinling , 3
Kawasaki , 179
KTM , 29
Kymco , 11
Lifan , 126
Luxxon , 1
Maico , 1
Malaguti , 2
MBK , 1
MV Agusta , 13
Mz , 1
Online , 5
Pegasus , 1
Peugeot , 2
Piaggio , 18
Polaris , 2
Shineray , 4
Suzuki , 129
SYM , 1
TGB , 1
TM , 4
Triumph , 28
Ural , 1
Vespa , 3
VICTORY , 2
Yamaha , 281
Zhongyu , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 10:19
Linku:
Dyqani Sportiv , Tiranë

Wottan storm s+ 300

4 800 EUR

23 Maj 10:25
Linku:
Dyqani Sportiv , Tiranë

Xadv 750-350- 0 km

1 EUR Çmimi me zbritje


Sot 16:46 Sportiv , Tiranë

OKAZION APRILIA RSV4

8 000 EUR

Sot 15:40 Sportiv , Tiranë

Shitet SUZUKI GSR600

4 300 EUR

Sot 11:41 Sportiv , Tiranë

Bateri te reja

30 EUR

Viti: 2020
Sot 10:18 Sportiv , Tiranë

Honda CB500F 2016

5 500 EUR

Sot 10:07 Sportiv , Tiranë

CBR 600 RR

4 200 EUR

Sot 09:39 Dyqani Sportiv , Tiranë

Honda NC 750S 2019

6 200 EUR

Dje 23:16 Sportiv , Tiranë

Gsx -s 1000 900 km pothuajse i ri full extra

13 500 EUR

Dje 21:16 Sportiv , Tiranë

biçiklet��������

180 EUR

Dje 19:27 Sportiv , Tiranë

Yamaha r6

3 400 EUR

Dje 16:25 Sportiv , Tiranë

T MAX 2017

10 000 EUR

Dje 10:38 Sportiv , Tiranë

Suzuki V-Strom 650

10 000 EUR

Dje 09:19 Sportiv , Tiranë

Motorr BMV G 310 R në gjëndje shumë të mirë .

7 800 EUR

Dje 08:42 Sportiv , Tiranë

CBR 600 RR

4 200 EUR

26 Maj 22:33 Sportiv , Tiranë

Speed Triple 1050R 2016

8 700 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 17:43 Dyqani Sportiv , Tiranë

Adv 350- 0 km

1 EUR

26 Maj 17:09 Sportiv , Tiranë

Yamaha R6

6 500 EUR

26 Maj 16:38 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 200 EUR

26 Maj 15:12 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Ninja 300 2014 ABS

4 500 EUR

26 Maj 12:57 Sportiv , Tiranë

MT07

8 500 EUR

26 Maj 09:54 Dyqani Sportiv , Tiranë

Honda NC 700s DCT

5 500 EUR

26 Maj 09:49 Dyqani Sportiv , Tiranë

Honda CBR 500R/Abs

5 300 EUR

26 Maj 08:41 Sportiv , Tiranë

Shitet Kawasaki Ninja 300 ABS - Viti 2017

5 500 EUR

26 Maj 01:46 Sportiv , Tiranë

Shitet motorr Nipponia 2020

1 500 EUR

26 Maj 00:33 Sportiv , Tiranë

R1 big bang

7 000 EUR

25 Maj 18:59 Dyqani Sportiv , Tiranë

HONDA CBR 600 RR

25 Maj 10:17 Sportiv , Tiranë

Yamaha mt 09 sp

9 200 EUR

25 Maj 09:37 Sportiv , Tiranë

Shitet Nipponia Tremor

1 500 EUR

24 Maj 21:01 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Ninja zx6r 2008

4 700 EUR

24 Maj 19:38 Sportiv , Tiranë

Shitet Honda CB 500 Cafe Racer

4 000 EUR

24 Maj 13:28 Sportiv , Tiranë

Ktm

24 Maj 12:22 Sportiv , Tiranë

Marmita sportive

70 EUR

Viti: 2020
24 Maj 12:21 Sportiv , Tiranë

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
24 Maj 12:17 Sportiv , Tiranë

Fasho-piston,49-72-100cc

40 EUR

Viti: 2021
24 Maj 11:40 Dyqani Sportiv , Tiranë

Auto City - HONDA X-ADV,2018 ����

12 900 EUR

24 Maj 04:35 Sportiv , Tiranë

Ninja 1000 SX

12 950 EUR

23 Maj 22:33 Sportiv , Tiranë

Shitet cbr 600 rr

4 000 EUR

23 Maj 17:52 Sportiv , Tiranë

Honda Rebel

1 EUR

23 Maj 10:25 Dyqani Sportiv , Tiranë

Xadv 750-350- 0 km

1 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 10:19 Dyqani Sportiv , Tiranë

Wottan storm s+ 300

4 800 EUR

23 Maj 07:45 Sportiv , Tiranë

Shitet Bmv 1250 TripleBlack 2022

28 000 EUR

21 Maj 23:20 Sportiv , Tiranë

KTM SUPER DUKE 990 R

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
21 Maj 14:42 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Z 750

4 800 EUR

20 Maj 19:12 Sportiv , Tiranë

Honda cbr250r

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
20 Maj 09:38 Sportiv , Tiranë

Triumph Trident 2022

7 900 EUR

19 Maj 13:07 Sportiv , Tiranë

Okazion

3 500 EUR

19 Maj 01:10 Sportiv , Tiranë

YAMAHA MT 09

7 200 EUR

18 Maj 16:41 Sportiv , Tiranë

italiane

160 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 14:20 Sportiv , Tiranë

Suzuki SV 650 CC

2 340 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 10:47 Sportiv , Tiranë

Moto Guzzi California 2017

10 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione