Publikuar: Nën 23 2020 12:19

VW Passat cc R-line 3.6 benzin

EUR

Publikuar: Nën 23 12:19
Shikime: 94
⤵️Shitet ✔ Marka,Modeli : Passat CC R36 ✔ Motorri: 3.6 V6 ✔ Kuaj fuqi: 300 hp
✔ Viti : 2010
✔ Kambio : Automat 4Motion Sport
✔ Lenda Djegese : Benzine
✔ Targa : Te huaja
✔ Km : 194.000 ( liber servisi )
✔ Ngjyra : Gri
✔ Numri i vendeve: 4
✔Sherbime: Clima tronic, ngrohje e brendshme, ESP, ABS, Air-bag, Auto-Hold, Amortizim ajri, Perde+xhama te zi, Autopilot, Distronic, Ndriçim LED i sallonit, lekure me sistem memorie dhe elektrik i karrigeve, ngrohje/ftohje karrige, prodhim R Line fabrike, etj. Makina eshte e importuar nga Zvicra 🇨🇭. cmimi i diskutueshem
nr cel: 0698747877
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
94
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698747877

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione