Renault Clio 1.2 benzin -02

1 500 EUR

Shitet nga: leo 04 Sht 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
me dokumenta te rregullta dhe per te levizur jashte shtetit.. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORIKE .. ME SERVISE TE BERA TE GJITHA..motor 1.2 benzine ...
Leaflet
Në fillim