Audi A6 diesel -02

6 200 EUR

Shitet nga: Sajmir 01 Sht 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet Audi 6 me portobagazh!

Makina eshte ne gjendje shume te mire fizike dhe mekanike!
Me dokumentacion te rregullt, dhe taksa te paguara deri ne korrik te 2015.
Makina ndodhet ne Vlore!

Cmimi eshte i diskutueshem!
Leaflet
Në fillim