VW Golf V 2005 -05

4 980 EUR

Shitet nga: Olti 05 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Golf V 2005 klima bizonale sedilje komfort motor nafte 140 kuaj fuqi manual 6 marshe makina eshte e sapo ardhur super ekonomike
Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike me navi te vogel me dogane te paguar
Çmimi 4980 euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim