Mercedes E 220 dizel -02

5 800 EUR

Shitet nga: nardi 13 Sht 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
e klas 220 fundi 2002 makina ka 11 muaj qe ka ardhur nga gjermania. eshte me letra shqiptare dhe eshte ne gjendje shum te mir gati per xhdo lloj prove. per me teper kontaktoni ne nr.0686277270
Leaflet
Në fillim