Mercedes 220 diesel -02

4 500 EUR

Shitet nga: benz 220 abangard 17 Dhj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet benzi 220 kamio automatike 7 l 100km.me prove
me dogan te prere vetm targat i mungojn me navigator brenda dhe
me sensor parkimi cmimi i diskutushem.
benz 220 abangard
0683041989
Leaflet
Në fillim