Fiat 500 2009

8 000 EUR

Shitet nga: Dori 17 Dhj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Fiat 500,viti prodhimit 2009.makina eshte ne gjendje perfekte dhe me 58000 km,sapo ardhur nga gjermania.makina ka nevoj vetem per targim,dogana eshte e paguar.ka motorr 1.2 benzine,me pak fjale eshte super,bej dhe nderrim makine,sepse me nevojitet 1 makine me e madhe
Leaflet
Në fillim