Audi a3 2000 1,6 me gaz -00

2 500 EUR

Shitet nga: Genci 03 Tet 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Audi A3 1,6. Vitit 2000. gomat 70% vaji è filtrata te ndrrum , amortizatoret e ri , kandelat , bobina , gominat te ri. Frenat te reja, eshte montuar impianti i Gazit italgaz me 2 vjen garanci , makin shume kursimtare dhe sportive . Tasta e pagume .Kush ka pyetje te tjeret te kontaktoje .

Leaflet
Në fillim