Mercedes-Benz E270 avantgarde

4 000 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Niku 24 Dhj 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kucovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270

Makina eshte ne gjendje shume te mire.Shitet per arsye mosperdorimi...full option per vitin e prodhimit qe posedon.Sensor parkimi para dhe mbrapa.Whatsapp +447723 301668 ose telefon 0699534927.Mirepresim telefonata serioze.Feleminderit!
Niku
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione