Kucovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kucovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Korr 11:53
Linku:
,

Fiat Doblo Cargo 1.3 Nafte

Historiku i makinës

2 970 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:16 ,

Shitet Fiat croma automatik

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 ,

Renault Scenic 1.6 Benzin-Gas

Historiku i makinës

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:08 ,

GOLF 1.6 Benzin-gaz

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 ,

PASSAT 1.9 2004

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:53 ,

VW Touran -05

Historiku i makinës

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:52 ,

Mercedez Benz - 1500 euro

Historiku i makinës

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 ,

OKAZION!!! Shitet Nderohet Mercedes Sprinter 515 Vip

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:25 ,

VW Passat 2001 Shite ose Nderohet

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Shitet - Ndërrohet

Historiku i makinës

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:35 ,

E200

Historiku i makinës

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:27 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:37 ,

MERCEDES C CLASS Bezine Gaz

Historiku i makinës

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:44 ,

Shitet ford focus 2005

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:15 ,

Fiat grande punto

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:56 ,

Shitet benz c class w202 okazionn

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 19:17 ,

Mercedes Benz 211 Evo 220 Nafte Cmim i diskutushem

Historiku i makinës

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 19:05 ,

Mercedes-Benz

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 11:53
Linku:
,

Fiat Doblo Cargo 1.3 Nafte

Historiku i makinës

2 970 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 06:33 ,

SHITET BMW X5.NAFT2010.290kf.full.15.000€

Historiku i makinës

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Korr 15:07 ,

Kangal

1 200 LEK

25 Korr 11:42 ,

Okazion shitet Mazda Demio teper ekonomike

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 23:56 ,

RENAULT 1.9 VITI 2003 AIR KLIMA

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Korr 22:59 ,

Jepet me qera apartamenti ne zonen e plazhit /Durres

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Korr 22:32 ,

WV Polo 1.4 diesel

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 19:15 ,

Bmw Seria3

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 12:33 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 20:22 ,

Shitet

Historiku i makinës

2 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 13:15 ,

Shitet Mercedes Benz me dokumenta te rregullta te paguara

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Korr 11:47 ,

Shitet shtepia private

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
20 Korr 23:26 ,

Mercedes Benz C200 CDI AVANTGARDE

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 19:20 ,

Shitet Mecedes Benz me dokumenta te rregullta

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Korr 18:14 ,

Shitet shtepia private

170 000 EUR

Numri i dhomave: 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione