❌E SHITUR❌

4 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 17 Nën 10:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 300 EUR
U SHIT 3 800 EUR
Okazion!Citroën C4 Automat 1.6 Diesel “Full” 08 3 800 EUR
SHITUR 2 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 270
Shitet Mercedes Benz E270CDI Avantgarde!me letra te Sapo paguara per 1 Vit!Viti 2004!Makina disponon Kambio Automatike Tavan panoramik me Panel diellor per ngrohje-Ftohje te ambientit te brendshem edhe kur makina eshte e fikur!Tapiceri lekure shum e paster Sensore parkimi Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen clima digitale bi zona Pilot Automatik Drita Bi xenon me vete pozicionik sipas terrenit (Cruise Control)Limitator shpejtesie Kasetofin me Cd player MP3 dhe bagazhier me 6 CD disqe alumini origjinal ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Xhama me refleks blu antisolar Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 100 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
U SHIT 5 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione