Bmw seria3

3 200 EUR

Shitet nga: Meti 23 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Aixam
Modeli
City
Shes makinen bmw esht ne xhendie prefekte fuqia e motorrit 2.0 me kamio automatike tyret jan elektrike me naft dhe miaft ekonomike viti i prodhimit 2002 ..esht me dokumenta te bera deri me 26 gusht 2016 kontaktoni ne ket numer per me shum detaje 0673090652 faliminderit per mirkuptimin
Leaflet
Në fillim