Shtepi | Sarandë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi,kategori,ose vendndodhje Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Sarandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:43 ,

Apartament ne Sarande

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:03 ,

Okazion shtepi 2+1 sarand 103 m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Pri 21:19 ,

shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Pri 19:46 ,

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

90 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
16 Pri 09:15 ,

shitet shtepi ne ksamil

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Pri 09:20 ,

Toke

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
29 Mar 17:38 ,

Shitet shtepi 760m2

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Mar 23:33 ,

Shitet apartamenti

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Shk 23:01 ,

Shitet shtépi Vilé ne Ksamil

240 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
20 Jan 17:04 ,

Shitet vetura Smart Fortwo Cabrio

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Jan 11:03 ,

Shitet apartamenti 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Jan 12:57 ,

Shitet apartament 2+1 , pallat ekzistues

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Jan 14:17 ,

Okazion shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
27 Tet 08:09 ,

shtepi private

68 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Sht 14:49 ,

Shitet Villa 3 kete me Pamije Panoramike

115 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 140
31 Gush 17:31 ,

Shtepi ne Qender

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Gush 02:19 ,

SHTEPI PLAZHI ME QERA DITORE NE SARANDE

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
31 Gush 01:58 ,

OKAZION!!! Shitet shtepi 1+1 SARANDE

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Gush 21:27 ,

Shtepi private per pushime

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
15 Gush 23:55 ,

Shitet shtepi private Metoq, Sarande

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
13 Gush 20:47 ,

Okazion shitet shtepi ne Stjar, Sarande

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Gush 11:27 ,

Shtepi private per pushime deri ne 8 persona

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Gush 10:45 ,

Shtepi private per pushime deri ne 8 persona

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
03 Gush 10:33 ,

Shtepi

31 Korr 11:14 ,

Shtepi private per pushime relaksuese

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
31 Korr 11:06 ,

Shtepi private per pushime relaksuese

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
28 Korr 11:38 ,

Shtepi me qera

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Korr 11:09 ,

Shtepi me qera

35 EUR / ditë

27 Korr 17:13 ,

Shtepi

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione