Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy J2 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J2 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Tet 19:04 Telefona celular , Tiranë

Samsung j2 pro

7 000 LEK

02 Pri 12:47 Telefona celular , Durrës

samsung j2

40 EUR

20 Mar 14:20 Telefona celular , Durrës

Shitet Galaxy J2

50 EUR

30 Jan 14:46 Telefona celular , Durrës

samsung j2

50 LEK Çmimi me zbritje

07 Qer 15:49 Telefona celular , Tiranë

samsung j2

35 LEK

09 Mar 00:15 Telefona celular , Tiranë

Samsung J2

5 000 LEK

18 Dhj 12:53 Telefona celular , Fier

Samsung okazionnnnnnnnn

200 LEK

04 Tet 14:38 Telefona celular , Lushnjë

Shkret telefoni

45 LEK

06 Sht 14:42 Telefona celular , Elbasan

Samsung J2 Prime

50 LEK

02 Sht 10:03 Telefona celular , Berat

Eshte ne gjendje pune

110 LEK

27 Gush 11:23 Telefona celular , Kavajë

Samsung J2

70 LEK

21 Gush 23:25 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy J2 2018

100 EUR

21 Gush 22:35 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung Galaxy J2 2018

100 EUR

11 Maj 14:28 Telefona celular , Tiranë

Samsung j2

60 LEK

11 Maj 14:08 Telefona celular , Tiranë

Samsung j2

50 LEK

18 Shk 19:01 Telefona celular , Tiranë

Samsung

100 EUR

04 Shk 10:43 Telefona celular , Tiranë

Samsung A2 Core

50 LEK

29 Dhj 12:49 Telefona celular , Lezhë

samsung j2 prime

140 LEK

03 Nën 18:16 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy j2 Pro

9 000 LEK

27 Tet 22:27 Telefona celular , Tiranë

Samsung j2 core 2018

100 EUR

25 Sht 10:32 Telefona celular , Lushnjë

Samsung

80 LEK

21 Sht 18:12 Telefona celular , Tiranë

J2 core

100 LEK

11 Sht 19:28 Telefona celular , Tiranë

Shitet J2 coere 2018

100 EUR

30 Korr 18:50 Telefona celular , Pogradec

Samsung 2017

1 LEK

20 Korr 20:24 Telefona celular , Shkodër

Samsung J2 2017

120 LEK

31 Maj 11:41 Telefona celular , Fier

Samsung J2 prime i 2016! 99mije lek

99 LEK Çmimi me zbritje

30 Pri 17:39 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J2

13 000 LEK

27 Shk 20:09 Telefona celular , Shkodër

J2 2016

120 EUR

21 Shk 14:42 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J2

13 500 LEK

20 Shk 11:45 Telefona celular , Durrës

Samsung j2 2016

30 LEK

18 Shk 14:03 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J2

14 000 LEK

14 Shk 19:11 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy J2 Core

13 500 LEK

06 Shk 21:08 Telefona celular , Durrës

Samsung j2 prime

120 LEK Çmimi me zbritje

19 Tet 09:44 Telefona celular , Vlorë

Shitet j2 prime

80 LEK

24 Sht 20:06 Telefona celular , Durrës

Samsung j2 2015

4 500 LEK

14 Korr 12:24 Telefona celular , Durrës

Samsung j2

75 LEK

12 Pri 11:15 Telefona celular , Tiranë

J2 2016

90 LEK

12 Pri 01:34 Telefona celular , Tiranë

gjendje shkelqyer

80 LEK

06 Shk 12:11 Telefona celular , Korçë

OKAZION

01 Shk 00:55 Telefona celular , Tiranë

samsung galaxy j2 prime 2016

13 000 LEK

26 Dhj 22:07 Telefona celular , Elbasan

Shitet

110 LEK

09 Dhj 15:38 Telefona celular , Tiranë

Shitet samsung j2

5 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung Galaxy J2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione