Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Galaxy A3 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy A3 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:37 Telefona celular , Tiranë

Samsung A03S

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
26 Korr 17:31 Telefona celular , Durrës

Samsung Galaxy A3 Core - 16 GB

6 000 LEK

06 Mar 12:04 Telefona celular , Durrës

Kerkoj samsung Z fold 3

800 EUR

13 Nën 20:42 Telefona celular , Tiranë

Samsung A3 (2016)

50 EUR

13 Korr 13:23 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung A3 2017

6 000 LEK

01 Dhj 11:57 Telefona celular , Berat

Samsung a3

7 500 LEK

25 Mar 01:12 Telefona celular , Durrës

Shiten

1 LEK

23 Mar 23:27 Telefona celular , Tiranë

samsung a3 2017

12 000 LEK

14 Shk 14:29 Telefona celular , Tiranë

samsung A3 40 mij lek

40 LEK

10 Shk 19:07 Telefona celular , Tiranë

Samsung

40 LEK

25 Jan 18:43 Telefona celular , Berat

Shitet Telefon/Galaxy A3 (2017)

13 000 LEK

24 Dhj 14:56 Telefona celular , Tiranë

Shitet A3 Core ne Kuti

115 LEK

12 Dhj 13:19 Telefona celular , Krujë

shitet smartphone

50 EUR

02 Dhj 20:15 Telefona celular , Tiranë

Shitet galaxy A3

4 500 LEK

20 Tet 21:07 Telefona celular , Pogradec

telefon

120 LEK

10 Sht 00:19 Telefona celular , Tiranë

Samsung A3

07 Gush 20:42 Telefona celular , Fier

Galaxy A3

4 000 LEK

07 Gush 20:42 Telefona celular , Fier

Galaxy A3

4 000 LEK

25 Qer 11:49 Telefona celular , Elbasan

Celular Samsung A3 Gold 2016

120 LEK

11 Maj 14:24 Telefona celular , Elbasan

Samsung A3 2017

10 000 LEK

01 Shk 15:43 Telefona celular , Elbasan

Samsung A3 !!! U SHIT !!!

5 500 LEK

17 Jan 16:24 Telefona celular , Tiranë

Galaxy A3

80 LEK

30 Nën 11:05 Telefona celular , Fier

samsung A3 2017

90 LEK

04 Nën 20:10 Telefona celular , Korçë

Samsung A3 2016

60 EUR

16 Sht 16:12 Telefona celular , Tiranë

Samsung A3 2017

11 000 LEK

25 Gush 19:50 Telefona celular , Shkodër

Shitet

100 EUR

06 Gush 09:19 Telefona celular , Tiranë

Samsung a2 2019

100 EUR

12 Korr 15:27 Telefona celular , Shkodër

shes a3

90 LEK

03 Korr 23:28 Telefona celular , Korçë

Samsung A3

90 LEK Çmimi me zbritje

30 Qer 11:25 Telefona celular , Tiranë

Galaxy A3 2017

120 LEK

16 Qer 15:45 Telefona celular , Durrës

samsungA3 2017

10 Qer 11:25 Telefona celular , Tiranë

Telefona per pjese

70 EUR

14 Mar 12:55 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A3 (2016)

100 LEK

09 Mar 11:18 Telefona celular , Berat

Samsung a3 2015

7 000 LEK

31 Jan 12:58 Telefona celular , Durrës

Samsung galaxy a3 2016

140 LEK

16 Jan 15:04 Telefona celular , Durrës

samsung a3

100 EUR

06 Jan 17:18 Telefona celular , Shkodër

Samsung j3 2017

100 EUR

27 Dhj 14:40 Telefona celular , Durrës

Okazion ! A3 32gb si i ri !

13 Dhj 18:39 Telefona celular , Fier

Samsung A3

80 EUR

03 Dhj 21:49 Telefona celular , Tiranë

Galaxy A3 2016

140 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Samsung Galaxy A3 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione