Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Elbasan

Galaxy A3 , 20
Galaxy A5 , 31
Galaxy A50 , 14
Galaxy A6 , 12
Galaxy A7 , 18
Galaxy A8 , 7
Galaxy A80 , 13
Galaxy A9 , 3
Galaxy E7 , 1
Galaxy J1 , 9
Galaxy J2 , 5
Galaxy J3 , 29
Galaxy J4 , 1
Galaxy J5 , 57
Galaxy J6 , 7
Galaxy J7 , 16
Galaxy J8 , 1
Galaxy S3 , 28
Galaxy S4 , 51
Galaxy S5 , 40
Galaxy S6 , 33
Galaxy S7 , 16
Galaxy S8 , 24
Galaxy S9 , 12
Galaxy S9+ , 11
S20 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:14 Telefona celular , Elbasan

S20 Fe 5g + PS4 Slim + Logitech

1 LEK

Dje 23:11 Telefona celular , Elbasan

Shitet/nderrohet Galaxy S20 Fe 5g Snapdragon

29 000 LEK

Dje 18:06 Telefona celular , Elbasan

Okazion samsung note 10 nderrohet

250 EUR

29 Maj 22:05 Telefona celular , Elbasan

Samsung 1

1 EUR

25 Maj 08:52 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1200

1 EUR

22 Maj 12:28 Telefona celular , Elbasan

Samsung GT-C3350

1 LEK

18 Maj 16:50 Telefona celular , Elbasan

Fisha Samsung Gomina Kasa iPhone

500 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 10:50 Telefona celular , Elbasan

Samsung S9+ CE i ri

240 LEK

10 Maj 07:40 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1050

1 EUR

09 Maj 23:00 Telefona celular , Elbasan

Galaxy A6 2018 32 gb 3 ram 50 mije leke

5 000 LEK Çmimi me zbritje

09 Maj 08:54 Telefona celular , Elbasan

Samsung gt-e1150

1 EUR

02 Maj 16:35 Telefona celular , Elbasan

Okazion s23 ultra

900 EUR

20 Pri 13:54 Telefona celular , Elbasan

S22 ultra

700 EUR

16 Pri 16:34 Telefona celular , Elbasan

S9 plus ne shitje

17 000 LEK

Online
13 Pri 11:43 Telefona celular , Elbasan

Fisha adaptora gomina kasa Magnetike

400 LEK Çmimi me zbritje

13 Pri 11:39 Telefona celular , Elbasan

Kufje origjinale Samsung 2500 leke te vjetra

2 500 LEK Çmimi me zbritje

03 Pri 20:16 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A51 Gjendja 10/10

20 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Shk 04:08 Telefona celular , Elbasan

Samsung Galaxy S22 28GB

280 EUR

18 Shk 12:18 Telefona celular , Elbasan

Samsung

15 LEK

18 Shk 10:58 Telefona celular , Elbasan

Samsung S23 Ultra Green 512GB

1 200 EUR

17 Shk 05:49 Telefona celular , Elbasan

Samsung S20+ 128GB Cosmic Black

300 EUR

11 Shk 19:54 Telefona celular , Elbasan

Galaxy S9

14 000 LEK

10 Shk 08:33 Telefona celular , Elbasan

galaxy note 10 5G

300 EUR

10 Shk 08:21 Telefona celular , Elbasan

samsung galaxy note 10 5G

300 EUR

03 Shk 19:37 Telefona celular , Elbasan

Shites samsung s21 5g si i ri!

450 EUR

01 Shk 16:31 Telefona celular , Elbasan

Samsung

1 EUR

25 Jan 12:15 Telefona celular , Elbasan

Samsung s10+

240 LEK

23 Jan 19:53 Telefona celular , Elbasan

Shes Samsung S21 5G per aryse mos perdorimi

460 EUR

16 Jan 15:05 Telefona celular , Elbasan

Samsung J3 2016

5 000 LEK

Online
02 Jan 14:59 Telefona celular , Elbasan

S21 Ultra 5G

600 EUR

30 Dhj 16:22 Telefona celular , Elbasan

Telefon i ri i paperdorur

600 EUR

23 Dhj 18:59 Telefona celular , Elbasan

Note 20 ultra 5 g

580 EUR

14 Dhj 10:08 Telefona celular , Elbasan

Samsung Galaxy A51 128/4Gb

190 LEK

11 Dhj 09:51 Telefona celular , Elbasan

Shitet

290 EUR

06 Dhj 09:24 Telefona celular , Elbasan

Samsung 21ultra

600 EUR

04 Dhj 20:53 Telefona celular , Elbasan

TE INTERESUARIT TE SHKRUAJN NE WPHATSAPP

150 LEK

02 Dhj 11:48 Telefona celular , Elbasan

OKAZION SAMSUG GALAXY Z FOLD 3 512 GB 12 GB RAM EUROPIAN

500 EUR Çmimi me zbritje

24 Tet 13:32 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung Galaxy A80

230 LEK

24 Tet 10:37 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung Galaxy A80

230 LEK

22 Tet 03:24 Telefona celular , Elbasan

Samsung A80

250 LEK

22 Tet 03:24 Telefona celular , Elbasan

Samsung A80

250 LEK

22 Tet 03:24 Telefona celular , Elbasan

Samsung A80

250 LEK

22 Tet 03:24 Telefona celular , Elbasan

Shitet Samsung A80

21 Tet 22:24 Telefona celular , Elbasan

Samsung Galaxy - A80 ✅

250 LEK

21 Tet 17:02 Telefona celular , Elbasan

Samsung Galaxy - A80 ✅

250 LEK

10 Tet 21:47 Telefona celular , Elbasan

Samsung s20 plus 5G

515 EUR

10 Tet 21:41 Telefona celular , Elbasan

Samsung galaxy S10

200 EUR

05 Tet 16:31 Telefona celular , Elbasan

Kerkoj si ky telf ne foto

28 Sht 14:31 Telefona celular , Elbasan

Samsung

250 LEK

27 Sht 22:37 Telefona celular , Elbasan

Samsung A80

250 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione