Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Elbasan

Acer , 2
Alcatel , 16
Apple , 2
Microsoft , 1
Asus , 4
AT&T , 5
BlackBerry , 39
Samsung , 8
Google , 5
HP , 9
HTC , 28
Huawei , 59
i-mobile , 2
Lenovo , 13
LG , 42
Mobile , 8
Motorola , 14
Nokia , 117
Samsung , 967
Sendo , 1
Sony , 30
T-Mobile , 1
Toshiba , 1
Vertu , 1
VK Mobile , 1
Vodafone , 6
WND , 1
ZTE , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:02 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter1060d  ·  Elbasan

Alcatel 1060 D

1 EUR

Sot 13:40 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 6230

1 EUR

Sot 13:37 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6500 classic  ·  Elbasan

Nokia 6500

1 EUR

Sot 07:49 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20 Note Ultra  ·  Elbasan

Samsung

1 EUR

Sot 07:48 Telefona celular  ·  HTC  ·  One S  ·  Elbasan

Htc one s

1 EUR

Sot 05:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro  ·  Elbasan

IPhone 12Pro

350 LEK

Dje 18:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Elbasan

Shitet playstation mini 100 euro

100 EUR

Dje 18:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Elbasan

Shes iphone 6 ne gjendje pune 50 euro

50 EUR

Dje 06:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A12  ·  Elbasan

A12 Samsung 65 mije leke

65 LEK

Dje 06:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Elbasan

IPhone 13 Pro Gold ICLOUD

280 EUR

22 Maj 13:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Elbasan

Apple iPhone 14 Pro Max 1Terabyte i zi

1 050 EUR

20 Maj 18:21 Telefona celular  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

ZTE Nubia Z60 Ultra 28GB Ram 512GB Memorie

700 EUR

17 Maj 12:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Elbasan

Iphone 13 Pro Max 512Gb

520 LEK

16 Maj 15:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Elbasan

SHITET iPHONE XS MAX 256GB I ZI

220 LEK

15 Maj 21:28 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 mini  ·  Elbasan

iPhone 12 Mini

130 LEK

15 Maj 18:09 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Elbasan

Nokia 1110i

1 EUR

14 Maj 22:24 Telefona celular  ·  Nokia  ·  100  ·  Elbasan

Nokia 100

1 EUR

13 Maj 15:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22  ·  Elbasan

Shitet dyani 51 m2

13 Maj 13:48 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A22  ·  Elbasan

Redmi 9a okazion 75 milek

75 000 LEK

Shitësit të Besuar
13 Maj 13:48 Dyqan Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Elbasan

Shiten te gjitha

250 000 LEK

Shitësit të Besuar
12 Maj 19:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung sgh-x210

1 EUR

12 Maj 14:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Console Game

1 EUR

12 Maj 09:05 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung & Nokia

1 EUR

11 Maj 13:31 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nokia 123

1 EUR

08 Maj 17:31 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung gt-e1230

1 EUR

06 Maj 08:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Power bank

1 EUR

29 Pri 11:13 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Super Okazion S23 Ultra 256GB

600 LEK

29 Pri 11:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Elbasan

iPhone 13 Pro Max 512 GB super okazion !!!!

520 EUR

27 Pri 23:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Elbasan

Iphone 6

50 LEK

27 Pri 22:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Elbasan

Apple iPhone 13 Pro Max 512Gb

520 EUR

27 Pri 18:21 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

Super OKAZION Samsung Galaxy S23 Ultra 256Gb

600 EUR

26 Pri 12:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Elbasan

Super Okazion iPhone 13 Pro Max 512Gb

520 LEK

26 Pri 12:10 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Elbasan

OKAZION 600 MIJE LEKE S23 ULTRA 256

600 LEK

25 Pri 17:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

Samsung Galaxy F23 5G

1 EUR Çmimi me zbritje

24 Pri 21:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 15 pro max  ·  Elbasan

iPhone 15 pro max

400 EUR

22 Pri 17:34 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Elbasan

Samsung Galaxy S22 Ultra

400 EUR

22 Pri 17:32 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Elbasan

SAMSUNG Galaxy A54 5G

180 EUR

22 Pri 17:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Elbasan

Apple iPhone 14 Pro Max

800 EUR

22 Pri 07:03 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Power Bank

1 EUR

18 Pri 16:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Elbasan

Shitet Iphone 11 Pro 64gb 260€

260 EUR

16 Pri 17:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Elbasan

Shitet Ip 12 64GB i bardhe

350 EUR

14 Pri 15:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Elbasan

Shitet Iphone 13 pro max

550 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione