Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nokia Të gjitha në Tiranë

100 , 26
105 , 8
1100 , 17
225 , 1
230 , 2
2626 , 1
3310 , 64
5110 , 1
6 , 5
6300 , 10
6310i , 27
6700 , 16
8210 , 5
Asha 200 , 8
Asha 311 , 4
Asha 501 , 1
E72 , 21
E90 , 3
Lumia 1020 , 20
Lumia 520 , 38
Lumia 530 , 17
Lumia 535 , 8
Lumia 610 , 8
Lumia 620 , 5
Lumia 625 , 5
Lumia 630 , 7
Lumia 635 , 5
Lumia 640 , 20
Lumia 710 , 4
Lumia 720 , 6
Lumia 800 , 13
Lumia 822 , 8
Lumia 900 , 2
Lumia 920 , 14
Lumia 925 , 4
Lumia 930 , 6
Lumia 950 , 7
Model Tjeter , 130

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Nokia | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:14 Telefona celular , Tiranë

Nokia

1 LEK

24 Mar 11:26 Telefona celular , Tiranë

Nokia 105/106

2 500 LEK

23 Mar 05:41 Telefona celular , Tiranë

Nokia 2.4

125 EUR

18 Mar 22:57 Telefona celular , Tiranë

Celulare per koleksion

17 Mar 08:17 Telefona celular , Tiranë

Nokia 33 10

1 LEK

16 Mar 12:45 Dyqani Telefona celular , Tiranë

NOKIA 6310i

13 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Shk 16:09 Telefona celular , Tiranë

Nokia 5.1 Plus

8 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Jan 17:20 Telefona celular , Tiranë

Nokia 3310 per Mercedes W203

15 EUR Çmimi me zbritje

14 Jan 10:23 Telefona celular , Tiranë

Okazion nokia N91 si i ri

90 EUR Çmimi me zbritje

02 Jan 13:42 Telefona celular , Tiranë

Nokia 5.1 Plus

80 LEK

18 Dhj 12:53 Telefona celular , Tiranë

Nokia 7 Plus

90 LEK

01 Nën 11:57 Telefona celular , Tiranë

Nokia 9310i (biznes)

100 EUR

14 Tet 15:20 Telefona celular , Tiranë

Nokia 8110 4G

45 LEK

17 Sht 09:13 Telefona celular , Tiranë

Nokia 3310

200 EUR

16 Gush 10:48 Telefona celular , Tiranë

Shitet Nokia 100

1 LEK

14 Korr 13:38 Telefona celular , Tiranë

Telefon nokia 1010

20 LEK

11 Qer 23:49 Telefona celular , Tiranë

NOKIA 3310

50 EUR

07 Maj 20:50 Telefona celular , Tiranë

Nokia Bissnes 6310i

90 EUR

02 Pri 22:01 Telefona celular , Tiranë

Nokia 8800

150 EUR

26 Shk 17:03 Telefona celular , Tiranë

shitet nokia i130

2 000 LEK

03 Shk 12:19 Telefona celular , Tiranë

Nokia Biznes 50L

40 LEK Çmimi me zbritje

28 Jan 20:27 Telefona celular , Tiranë

E re

52 LEK

25 Jan 08:52 Telefona celular , Tiranë

Shitet nokia

20 LEK

30 Dhj 08:29 Telefona celular , Tiranë

Shitet Nokia Bissnes 6310i Neon

90 EUR Çmimi me zbritje

30 Nën 15:47 Telefona celular , Tiranë

Nokia 8800

150 EUR

13 Nën 15:12 Telefona celular , Tiranë

Nokia 3310 Special Edition(red)

1 EUR

22 Tet 12:07 Telefona celular , Tiranë

Nokia 6700 3 cope

5 000 LEK

11 Sht 13:26 Telefona celular , Tiranë

SHITET NOKIA E52

40 LEK

24 Gush 13:13 Telefona celular , Tiranë

Nokia 8800 Arte

300 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Nokia | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione