Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Elektronike në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjithçka nga elektronika në një vend. Gjej pajisje elektrike të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për Telefona celular, kompjuter, laptop, pjesë dhe pajisje për celular, pjesë dhe pajisje për kompjuterë, Televizor, fotoaparate, Konzolate për lojëra, Playstation 2,3,4, servis për kompjuter dhe shumë pajisje tjera në shitje në MerrJep.al23 Maj 13:34
Linku:
Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

GAMING PC + Monitor NE SHITJE

800 EUR Çmimi me zbritje


Sot 03:25 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

OKAZION! Toshiba e-STUDIO 355

450 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 03:15 Dyqan Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  K/A series  ·  Elbasan

kompjuter

Shitësit të Besuar
Sot 02:31 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

OKAZION Laptop gaming Asus Rog GL503VM Faker edition

500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC Okazion

280 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Tiranë

HP Pavilion

400 EUR

Sot 01:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 12 pro max

550 EUR

Sot 01:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo Legion Gaming

700 EUR

Sot 01:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HP 800 G1 / G3 Okazion

110 EUR

Sot 01:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ZBook  ·  Tiranë

HP Zbook X360 G5

700 EUR

Sot 01:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

HP Z800 Z820

350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:51 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Tiranë

HP 1030 X360 G4

400 EUR

Sot 01:51 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  IdeaCentre  ·  Tiranë

Lenovo OKAZION

31 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 01:50 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Tiranë

MacBook Air 2017

320 EUR

Sot 01:50 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Karta Grafike GPU

Sot 01:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC

1 EUR

Sot 01:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

MAC

250 EUR

Sot 01:45 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip4  ·  Tiranë

Samsung Z Flip4

349 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:25 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung S24 Plus 256GB

799 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:25 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung S24 128GB

539 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 01:05 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

Cd disqe playstation ps4

1 EUR

Sot 00:55 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 128GB

539 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:55 Dyqan Telefona celular  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 Pro 128GB

679 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:55 Dyqan Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Oppo Find X5 256GB/12

399 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:53 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Tiranë

Shitet Samsung S22

40 000 LEK

Online
Sot 00:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone SE  ·  Tiranë

Shitet iphone se 3 (2022)

400 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 00:32 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

23mm f2 dhe 85mm f1.8

550 EUR

Sot 00:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Korçë

IPHONE XS MAX

Sot 00:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Korçë

IPHONE XS MAX

Dje 23:44 Dyqan Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22 Ultra  ·  Tiranë

Samsung S22 Ultra 128GB

489 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Dyqan Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Durrës

Laptop Dell E7250i5 8/128GB SSD BATERI E RE!

19 800 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Dyqan Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  IdeaCentre  ·  Durrës

PC + MONITOR i5/4/250 GB WINDOWS 10

19 900 LEK

Shitësit të Besuar

Gjej çfardo pajisje elektronike në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko nëkutinë e kërkimit për pajisjen apo shërbimin për pajisje elektronike që ju nevojitet dhe gjeni ofertat më tëmira në MerrJep.al.Mijëra njoftime për pajisje elektronike në shitje


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të pajisjeve elektronike të ndryshme me çmimet më të arsyeshme.Shiko njoftimet për telefona celular, kompjuterë, laptop, konzolate për lojëra ,playstation të ndryshëm, televizorë, fotoaparate, pjesë dhe pajisje për kompjuterë, pajisje audio, pjesë dhe pajisje për celularë, servis për celularë, servis për kompjuterë, dhe shumë të tjera. Gjeni pajisjet teknologjike më të reja në mesine e mbi 80,000 njoftimeve për pajisje elektronike nëshitje me çmime më të arsyeshme. Kërko në kutinë e kërkimit për pajisjen që të nevojitet dhe gjej ofertat më të mira në MerrJep.al.Shit pajisje elektronike në MerrJep.al


Nëse posedoni pajisje të ndryshme elektronike si telefon celular, kompjuterë, laptop dhe të tjera apo ofroni shërbime për servisim të pajisjeve elektronike, shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online nëtregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione