Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pajisje Elektronike në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjithçka nga elektronika në një vend. Gjej pajisje elektrike të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për Telefona celular, kompjuter, laptop, pjesë dhe pajisje për celular, pjesë dhe pajisje për kompjuterë, Televizor, fotoaparate, Konzolate për lojëra, Playstation 2,3,4, servis për kompjuter dhe shumë pajisje tjera në shitje në MerrJep.al10 Korr 09:54
Linku:
Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Shitet iMac 2017

35 000 LEK


Sot 07:07 Dyqan Kompjuterë (komplet)  ·  Laptop/Notebook  ·  Asus  ·  K/A series  ·  Elbasan

kompjuter

Shitësit të Besuar
Sot 07:03
Linku:
Kompjuterë (komplet)  ·  Laptop/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

Dell Precision 7510

35 900 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 06:38 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

IPhone 14 Pro

650 EUR

Sot 06:37 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

IPhone 13Promax

500 LEK

Sot 06:37 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Tiranë

IPhone 13pro

450 LEK

Sot 06:37 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

12Promax

450 EUR Çmimi me zbritje

Sot 06:36 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

IPhone x

140 LEK

Sot 06:21 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J5 2017 Gold Model Europian

35 EUR

Sot 06:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter ASUS Desktop Tower

200 LEK

Sot 06:19 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy M32  ·  Tiranë

Okazionn!! SAMSUNG M32 64/4GB NE KUTI

120 EUR

Sot 05:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip4  ·  Tiranë

Samsung Z Flip4

349 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung S24 Plus 256GB

789 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung S24 128GB

539 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:42 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 128GB

539 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:42 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 Pro 128GB

679 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:39 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

UPS PER RACK

400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 02:45 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Tiranë

Z FOLD 3 5G SHITJE

500 EUR

Sot 02:39 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Huawei P60 Pro 512GB

699 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:17 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

OnePlus 11 256GB/16

449 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:16 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Tiranë

shitet samsung

649 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:46 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nubia Redmagic 8s Pro 256GB

549 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:32 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

CANON EOS 6D

220 EUR


Gjej çfardo pajisje elektronike në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Filtro njoftimet apo kërko nëkutinë e kërkimit për pajisjen apo shërbimin për pajisje elektronike që ju nevojitet dhe gjeni ofertat më tëmira në MerrJep.al.Mijëra njoftime për pajisje elektronike në shitje


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të pajisjeve elektronike të ndryshme me çmimet më të arsyeshme.Shiko njoftimet për telefona celular, kompjuterë, laptop, konzolate për lojëra ,playstation të ndryshëm, televizorë, fotoaparate, pjesë dhe pajisje për kompjuterë, pajisje audio, pjesë dhe pajisje për celularë, servis për celularë, servis për kompjuterë, dhe shumë të tjera. Gjeni pajisjet teknologjike më të reja në mesine e mbi 80,000 njoftimeve për pajisje elektronike nëshitje me çmime më të arsyeshme. Kërko në kutinë e kërkimit për pajisjen që të nevojitet dhe gjej ofertat më të mira në MerrJep.al.Shit pajisje elektronike në MerrJep.al


Nëse posedoni pajisje të ndryshme elektronike si telefon celular, kompjuterë, laptop dhe të tjera apo ofroni shërbime për servisim të pajisjeve elektronike, shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online nëtregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione