Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 06:38 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro  ·  Tiranë

IPhone 14 Pro

650 EUR

Sot 06:37 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

IPhone 13Promax

500 LEK

Sot 06:37 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro  ·  Tiranë

IPhone 13pro

450 LEK

Sot 06:37 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Tiranë

12Promax

450 EUR Çmimi me zbritje

Sot 06:36 Celular dhe Telefona  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Tiranë

IPhone x

140 LEK

Sot 06:21 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy J5  ·  Tiranë

Samsung Galaxy J5 2017 Gold Model Europian

35 EUR

Sot 06:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter ASUS Desktop Tower

200 LEK

Sot 06:19 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy M32  ·  Tiranë

Okazionn!! SAMSUNG M32 64/4GB NE KUTI

120 EUR

Sot 05:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Flip4  ·  Tiranë

Samsung Z Flip4

349 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung S24 Plus 256GB

789 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:52 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Samsung S24 128GB

539 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:42 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 128GB

539 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:42 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Google  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Google Pixel 8 Pro 128GB

679 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 05:39 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

UPS PER RACK

400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 02:45 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Tiranë

Z FOLD 3 5G SHITJE

500 EUR

Sot 02:39 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Huawei P60 Pro 512GB

699 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 02:17 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  OnePlus  ·  Tiranë

OnePlus 11 256GB/16

449 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 00:16 Celular dhe Telefona  ·  Samsung  ·  Galaxy Z Fold 3  ·  Tiranë

shitet samsung

649 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:46 Dyqan Celular dhe Telefona  ·  ZTE  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nubia Redmagic 8s Pro 256GB

549 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:32 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

CANON EOS 6D

220 EUR

Dje 23:11 Celular dhe Telefona  ·  Markë tjetër  ·  Smart watch TCL  ·  Tiranë

Smart Watch

5 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione