Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:18
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Volkswagen Golf 6 Plus 2.0 TDI Automat

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

VW TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
20 Maj 13:15
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Shkodër

Okazion Mercedes-Benz C230 Sport Paket Avantgarde ����

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online

Sot 18:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkodër

VW JETTA 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:56 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Shkodër

Shitet bmw seria 7 3.0 naft

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Shitet golf 5 plus 1.9 naft me dogan

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkodër

Shitet scoda motor 1.9 naft viti 03

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:37 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkodër

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr zinxhir 4 pistona.

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Mundesi Nderrimi *Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:36 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkodër

Nmund te Nderrohet• Nisan Qashqai 2011•

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

Wv Volkswagen Tiguan

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

VW PASSAT CC 2.0TDI 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

C class

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:31 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Shkodër

Hyundai Santa Fe

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:30 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkodër

Nisan Qashqai

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 18:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkodër

Volkswagen Touran

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:29 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford Focus

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:29 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Shkodër

Reno Modus

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:29 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Shkodër

Mazda 2

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkodër

Audi A4 2.0TFSI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW GOLF 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:11 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Shkodër

Xhama te zi w124

Sot 18:10 Makina  ·  Shkodër

Kerkoj te blej w124 kupe

Sot 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Shkodër

Kerkoj te blej w124 kupe

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Shkodër

W124 xhama te zi origjinal

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

Mercedes Benz C220

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Shitet ose ndrrohet golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkodër

VW TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Shkodër

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0 SD4 HSE - 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:55 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Shkodër

Volvo XC 60 2.4D Automatike - 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

Shitet range rover sport 3.6

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Shkodër

Mercedes-Benz GLK 220 CDI Automat -2010

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkodër

Mercedes-Benz B 180 CDI Automat -2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Suzuki  ·  Burgman  ·  Shkodër

Burgman 400 super gjendje

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Sot 17:36 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Shkodër

Audi Q5 2.0 tdi Sline

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:35 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Shkodër

shitet audi a8 2008 face lift

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 17:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Shkodër

•VW PASSAT CC 2.0 TSI•

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:35 Makina  ·  Lancia  ·  Thema  ·  Shkodër

Lancia Thema 3.0 V6 Executive

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Shkodër

A CLASS AUTOMATIKE 7G

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 5 ..1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Shkodër

BMW X5 M50d

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Shkodër

GLK 220 Naft

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:10 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Shkodër

BMW X6 M50d nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:06 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Shkodër

Audi Q7 2017 Full Option

28 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione