Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Pogradec

Golf , 738
Passat , 409
T3 , 8
T4 , 13
T5 , 20
T6 , 5
181 , 4
Amarok , 2
Beetle , 5
Bora , 21
Caddy , 30
CC , 7
Crafter , 2
e-Golf , 9
Eos , 1
Fox , 4
Jetta , 25
LT , 3
Lupo , 5
Phaeton , 21
Polo , 106
Santana , 1
Sharan , 59
T1 , 1
T2 , 2
Tiguan , 19
Touareg , 29
Touran , 104
Vento , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 1.6 NAFTE 2010 KAMBIO MANUALE 5+2 VENDE

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF VI 1.6 NAFTE 2010 super gjendje

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 4 1.9 1999 MANUAL POGRADEC SHITET

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 7 GTI 2017

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF 5 1.6 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion 2012 Super Gjendje ����

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Pogradec

Vw Golf Plus 1.6 Fsi Gaz+Benzine 2005 manual ����

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Pogradec

4x4 automat super gj shes m nderimi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Vw Golf 7 AUTOMAT 2.0Nafte Bluemotion Full Option 2015

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pogradec

Volkswagen Caddy

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

����Volkswagen Touran����

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 22:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Vw Passat R-Line Zvicra����

20 500 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 15:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

golf5 2007

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Qer 14:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pogradec

Okazion

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 11:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Pogradec

Volkswagen 6 GTI

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 11:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Pogradec

Volkswagen Jetta

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Qer 10:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pogradec

Vw Polo 1.6 Tdi 2010 180.000 Km Origjinale Gjendje 10/10

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 09:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Pogradec

Volkswagen cc

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 09:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Pogradec

Volkswagen cc

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 21:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pogradec

Volkswagen Tiguan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Pasat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN PASSAT JETTA 1.6 BENZIN GAZ ✅✅

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI VITI 2010✅✅

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 13:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Pogradec

VW VOLKSWAGEN TOUAREG 3.0 TDI BLUE TECH I VITIT 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 12:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

golf 4 1,6 SR benzin gas

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Qer 12:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 12:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T3 Multivan  ·  Pogradec

Volkswagen T3

5 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 08:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pogradec

OKAZION OKAZION FULL

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 21:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Multivan  ·  Pogradec

Shitet furgoni VW Transporter Multivan

5 990 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 17:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

vw golf 5 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Qer 17:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Pogradec

2013 VW Touareg TDI

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 17:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

2014 VW Passat TDI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 4 benzinë gaz1.6 viti 2001

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 16:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 15:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Pogradec

Shitet Golf Plus 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 10:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Shitet/ndrohet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 17:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pogradec

Tiguan 2.0tdi 2011

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 1

6 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pogradec

Volkswagen Cady

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 22:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 6 supergjendje (mundesi nderrimi)

6 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 20:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 18:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 00:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 6 1.6 tdi 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 18:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

shitet 068 55 51 275

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 13:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

Golf 5 1.9

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 12:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Pogradec

VOLKSWAGEN FOX 1.1 BENZIN/GAZ 2007

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
27 Maj 07:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

Volkswagen touran 1.9 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 23:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT B6 2.0TDI

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione