Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mecedez - Makina Të gjitha në Tiranë

Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mecedez,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mecedez Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Qer 21:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mecedez cupe benzin -gaz

2 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 19:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mecedez benz cupe benzin -gaz Ndrrim me portobagazh

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 17:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedez E CLASS EVO 320 AVANTGARD( BUSINESS EDITION)

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 10:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mecedez Benz E class 250 4Matic (Look 6.3 AMG)

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 08:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Okazion B class 200

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 16:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mecedez benz c klas 220 naft

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 01:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E class cupe

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 19:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Mercedez benz �� 0684318966

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 19:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

SHITET MECEDEZ BENZ

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Shk 21:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

mecedez benz c300 w204

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 16:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 01:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

mecedez a klas 180 naft automatik

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Maj 09:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C 300 Look AMG benzin 2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 19:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mescedez Benz W210 (CDI)

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 08:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Tiranë

mecedez benz

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Tiranë

mecedez benz

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet mecedez benz eclas 212 motorr 220 panoramik

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 17:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Tiranë

MERCEDEZ BENZ EVO 270

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 14:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Mecedez benz c200 avangart

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 08:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet Benz C220 AVANGARD

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Tiranë

Mercedez Benz 280 EVO

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 11:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercdes Benz Vito

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 20:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 320  ·  Tiranë

Mecedez benz avangart

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

shite mecedez nenc c220cdi

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 12:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C200

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Jan 23:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shes mercedez benc autoshkoll....

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 21:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Tiranë

Mecedez benc E class 2.7 automat

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 10:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet 202 okazion

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 13:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes E220 dizel

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Tet 13:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

S-class / Lungo / 320 Bluefficient

16 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 12:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

mecedez.E200CDi.shitet.ndrohet.me.makin.tjeter.

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 15:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·   ·  Tiranë

Benz mecedez sprinter

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 22:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

Shitet /Ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedez Benz C 220

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Nën 19:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Tiranë

Shitet benzi

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

Shes mecedez benz 200 vitit 2001 avangat

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 20:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Disqe Per mecedez G te 2017Disqe p

1 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 18:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedez-Benz C220 dizel

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mecedez benz CClass 220 Avantgarde

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 22:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

mecedez benc 200c

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 17:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shes makinen

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 15:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedes benz 220

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Tiranë

Mercedes 290 dizel

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 18:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Mercedez benz C220 /2008

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 14:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Tiranë

Mecedez benz e270 cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 20:13 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus dizel

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 16:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

SHITET MECEDEZ BENZ c270

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 09:18 Makina  ·  Tiranë

Mecedez CLK 200 benzin -92

3 500 EUR

09 Qer 22:15 Makina  ·  Tiranë

Mercedes C 270 dizel -03

16 Maj 08:23 Makina  ·  Tiranë

Mercedes E 200 dizel -08

13 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mecedez | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione