Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 2002 automat - Makina Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 2002 automat,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Passat 2002 automat Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Mini , Mazda et

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 22:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedez- Benz 220 CDI viti 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 00:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT.2.0NAFT.2002.BLU.AUTOMAT.ME TAKSA PER NJE VIT

2 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 10:56 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Ford vw benz audi bmw

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 18:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

SHITET PASSAT AUTOMAT PORTOBAGAZH SUPER GJENDJE

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 11:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT VITI 2002 AUTOMAT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 12:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT VITI 2002 AUTOMAT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 12:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT VITI 2002 AUTOMAT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 12:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT VITI 2002 AUTOMAT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 13:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat automat, Okazion per arsye emigrimi

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 22:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Nderrohet me makin automat

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 09:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet vw passat 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 13:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat Automat 1.9 Naft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 05:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volksvagen Passat Automat Viti 2002 1.9

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 22:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

��Passat 1.9 nafte,automat ��

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 11:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion passat

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 14:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet passat

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 23:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

OKAZION S320 CDI SUPER CMIM 068 84 41 284 ��������������

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 09:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 1.9 t(di) te kuqe automat. 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 19:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 1.9 nafte automat

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 23:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 11:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

MAKINA ME QERA TIRANE NGA 17 EURO DITA DHE MAKINA

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 12:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 17:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Astriti

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 17:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 2.0 Benzin/Gaz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 18:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat/2002/automat/ 1.9 tdi

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 20:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion!! shitet passat 1.9 t(di) automat

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 17:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 16:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 00:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

volkswagen passat

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 14:43 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Shitet ford mondeo

3 890 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 08:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 20:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Veture

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 12:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat TDI Automat DI e Kuqe 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 16:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 1.9 NAFTE VITI 2002 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 12:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 10:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion passat automat

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 08:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 16:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Passat Wlkswagen

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 17:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2002 AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 14:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat dizel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 13:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

vw passat 1.9 nafte 2002 AUTOMAT okazionnn

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 23:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat b5 2002

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 19:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes C 200 Avantgarde CDI

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat -02

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 10:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat dizel -02

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 11:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 1.9 TDI -02

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 13:32 Makina  ·  Tiranë

VW Passat Full option 1.9 TDI -02

4 900 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 2002 automat | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione