Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Subaru Të gjitha në Tiranë

Forester , 30
Impreza , 11
Justy , 7
Legacy , 17
OUTBACK , 9
Trezia , 5
Tribeca , 1
Vivio , 4
XV , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Subaru | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Subaru Forester 2.0 Nafte 2009 Kambio Manuale

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:36 Makina , Tiranë

Subaru impreza 2.0 automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Makina , Tiranë

SUBARU-2013/BENZ & GAZ 2.0 AWD

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:03 Makina , Tiranë

Subaru impreza 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Subaru Forester 2.0 Nafte 2009 Kambio Manuale

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 Makina , Tiranë

Shitet SUBARU Forester

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:44 Makina , Tiranë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 16:49 Makina , Tiranë

Shitet subaru forester

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 18:57 Dyqani Makina , Tiranë

SUBARU LEGACY, VITI 2011, MANUALE, 4X4, MOTORR 2.0 NAFTE

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 10:58 Makina , Tiranë

subaru legacy

280 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Mar 17:25 Makina , Tiranë

Shitet Subaru 4X4 viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 09:23 Makina , Tiranë

Subaru Forester Automat 2009 B/G

6 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 21:57 Makina , Tiranë

SUBARU IMPREZA 2001 ��

5 986 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 22:34 Makina , Tiranë

Shitet Subaru Impresa WRX STI

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 19:25 Dyqani Makina , Tiranë

SUBARU FORESTER,VITI 11/2011,AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 BENZIN+GAZ

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 17:48 Makina , Tiranë

OKAZION!!SUBARU IMPREZA 4X4

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 17:34 Makina , Tiranë

Subaru Trezia (Toyota Verso) 1.4 nafte

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 18:10 Makina , Tiranë

Subaru Forester 2.0 nafte 4x4

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 00:47 Makina , Tiranë

subaru okazion

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 17:34 Makina , Tiranë

SUBARU 2.0 NAFTE 4X4 MANUAL VITI 2011

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 13:36 Makina , Tiranë

Subaru justy 4*4 benzine 1.5

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Nën 16:20 Makina , Tiranë

Subaru

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 12:30 Makina , Tiranë

Shitet Subaru Forester viti 2010 2.0td

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 12:30 Makina , Tiranë

Shitet autoveture SUBARU FORESTER 2.0 td viti 2010.

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 12:58 Makina , Tiranë

����subaru legacy 4x4 ����

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 22:42 Makina , Tiranë

����subaru legacy 4x4 ����

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 13:48 Makina , Tiranë

Shitet Subaru outback 2017

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 08:27 Makina , Tiranë

Subaru Forester 4x4

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 11:19 Makina , Tiranë

SUBARU IMPREZA 4X4

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 23:44 Makina , Tiranë

SUBARU FORESTER...2.4 BENZINE+GAS...4X4 VITI 2011

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 23:32 Makina , Tiranë

Shitet Subaru Forester

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 11:15 Makina , Tiranë

Shitet subaru legacy fundi i 2010 e sapo ardhur nga zvicra

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Qer 13:17 Makina , Tiranë

Subaru trezia 1.4 2012 (toyota verso )

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 10:59 Makina , Tiranë

SUBARU OUT BACK

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 13:53 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet Subaru 2.0 Nafte viti 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Mar 20:34 Makina , Tiranë

Shitet SUBARU OUTBACK Ne supper gjendje motorrike xhenerike

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 20:12 Makina , Tiranë

Subaru gaz-benzin Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 11:45 Makina , Tiranë

Subaru Legacy

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 11:17 Makina , Tiranë

OKAZION!!SUBARU IMPREZA 4X4

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 18:51 Makina , Tiranë

Subaru Ascent

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 21:27 Makina , Tiranë

Subaru Trezia 1.4 nafte 2012

5 800 EUR

04 Dhj 13:01 Makina , Tiranë

Subaru Trezia 1.4 nafte ( toyota verso s )

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Dhj 13:10 Makina , Tiranë

Subaru 2.0 4x4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 10:39 Makina , Tiranë

Subaru 2.0 , 4x4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 11:17 Makina , Tiranë

2.0xt benzin-gaz. 177 kuaj fuqi.

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 18:35 Makina , Tiranë

2.0xt benzin-gaz 177 kuaj fuqi

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 13:24 Makina , Tiranë

Shitet Subaru Forester super makine

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 01:14 Makina , Tiranë

Shitet Subaru Forester super makine

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 22:01 Makina , Tiranë

Subaru Outback benzinë gaz Automat

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:46 Makina , Tiranë

Subaru Trezia (Toyota Verso S) 1.4 nafte 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Subaru | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione