Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine

Crossblade , 75
ForFour , 1251
ForTwo , 5271
Roadster , 47

Gjej njoftime për Smart në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Smart në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Smart dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Smart ne shitje me ofertat me te mira.


Bleni dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar.Sot 02:25 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Super okazion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:31 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Shitet smart 800 naft super ekonomik ,panoram , automat TR

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:12 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Fier

SHITET SMART 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:31 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

blej makina me cmim okazjon

2 600 EUR

Online
Dje 22:24 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Fier

Smart ForFour

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:04 Makina  ·  Smart  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

byd seagull fly 405 km. viti 2024

16 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 22:01 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

��BOTA E SMARTIT♻️ ELEKTRIK♻️������0693867790��

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:58 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

��Bota smartit ofron cmimet me te mira ��0693867790����

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:40 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Fier

⚫️ Smart Automat 1.5 cdi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART FORTWO PASSION 2010

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 19:05 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Vlorë

������������Smart For Tow 1,0 Benzin Automat Panorama

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:44 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart fortwo kambio automatike kabrio nga zvicra ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:44 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Elbasan

Smart Benzin+Gas

25 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:14 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Shitet okazion! Smart ForFour 1.5 Nafte

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

SMART ndrohet 1.0 BENZIN AUTOMAT VITI 2008

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 17:34 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:46 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:55 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:21 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION!!! Smart ForTwo 09 Diesel 0.8

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 14:15 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Fortwo ����

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:04 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

U shit✅Smart ForTwo

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:04 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

U shit✅Smart Forfour����

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:04 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

U shit✅Smart Fortwo ����

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:18 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

SMART FORTWO

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:01 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Kabrio 1.0 Benzin Automat 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 13:00 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Tiranë

Smart Center

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  Roadster  ·  Tiranë

Smart Center

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:00 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:57 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:19 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart center

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:19 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:08 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart Center

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:58 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart 2008 1.0 benzine

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:35 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Durrës

shitet smar for for 1.5 naft Automat viti 2006 panoramik ne

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:13 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

SMART ForTwo 2012 OKAZION

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:37 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart for two, ne super gjendje, me 70 mije km.

693 336 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Dje 10:08 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

smart fortwo mhd ������������

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:03 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart Fortwo 700 Benzine Shume i Bukur ������������

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:44 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart ����Fortwo 700 automatike viti 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:41 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart ���� Fortwo

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:40 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Korçë

✅Smart ForTwo 1.0 mhd Eco Automat facelift 2008

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:07 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Durrës

Smart Fortwo Limited Edition Me Dogane Pa Turbo ������������

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Jeni duke kërkuar për Smart në shitje? Shiko njoftimet për Smart nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Smart në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Smart në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Smart ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Smart në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Smart që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Shiko njoftimet për Smart, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Blej Smart ne Merrjep.al. Shiko mijera njoftime dhe gjej oferten ideale per ju. MerrJep.al ju oferon platformen ku lehtesisht mund te gjeni ate qe kerkoni. Gjej Smart ne shitje.


Shit Smart ne MerrJep.al


Keni Smart që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Smart shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione