Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine

Crossblade , 72
ForFour , 1106
ForTwo , 4623
Roadster , 46

Gjej njoftime për Smart në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Smart në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Smart dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Smart ne shitje me ofertat me te mira.


Bleni dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al. Krijo njoftime shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar.13 Mar 11:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SMART FORTWO | 2012 | 0.8 | DIESEL | AUTOMATIC | 120000 km

538 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:58
Linku:
Makina , Tiranë

Smart 2007 Automatik 0.7 benzin 3200€

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:07 Makina , Fier

��SUPER OKAZIONN��SMART FORFOUR 2008 SUPER GJENDJE

2 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Makina , Tiranë

����Smart����

2 760 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:58
Linku:
Makina , Tiranë

Smart 2007 Automatik 0.7 benzin 3200€

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

Shitet smart ����������������0693867790��

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:33 Makina , Tiranë

SMART/4dyer/manual/1.3-benzine

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:29 Dyqani Makina , Fier

Smart ForTwo viti 2013 1.0 benzin 84cv automatike

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:20 Dyqani Makina , Fier

Smart Forfour 1.3 benzin

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:59 Makina , Shkodër

Smart ForTwo

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:59 Makina , Kavajë

Smart FOR TWO

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:58 Makina , Tiranë

SHITET SMART 2011 NAFTE 800 AUTOMAT SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

5 399 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:57 Makina , Durrës

SHITET SMART

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:28 Makina , Korçë

❌SHITET SMART FOR TWO 1.0 ECO *BRABUS/AUTOMAT❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:27 Makina , Tiranë

Smart nafte okazion

2 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:25 Makina , Durrës

Smart Fortwo viti 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:14 Makina , Tiranë

Smart ForFour 1.5 CDI •AUTOMAT-PANORAMIC•

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:05 Makina , Shkodër

SMART AUTOMAT

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:50 Dyqani Makina , Durrës

Smart For Two Automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:50 Makina , Tiranë

Smart ForTwo 2009 Benzin

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 Makina , Fier

Smart Fortwo

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:20 Makina , Durrës

Smart ForTwo Automat

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:12 Makina , Tiranë

Smart Panoramik

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:34 Makina , Tiranë

Smart 800 naft

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:42 Makina , Berat

Shitet Mercedes Smart For Two 700 cc 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:18 Makina , Durrës

Shitet smart

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:15 Makina , Durrës

Smart ForTwo 451 For Two importuar nga Zvicra 77000 Km

5 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 16:28 Makina , Tiranë

Shitet smart nafte

2 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:06 Makina , Tiranë

Okazion!!

3 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:37 Makina , Fier

Smart fortwo

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:28 Makina , Tiranë

Smart ForTwo 600

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:03 Makina , Tiranë

Smart 600 Benzin

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:45 Dyqani Makina , Durrës

SHITET SMART AUTOMAT 1.0 BENZINE TURBO VITI 2008 ME DOKUMENT

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:45 Makina , Fier

Smart 2010

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:36 Makina , Tiranë

Shiten smarta ������������0693867790��

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:33 Makina , Fier

Smart Fortwo

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:07 Makina , Tiranë

Smart ne shitje 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:57 Makina , Tiranë

Smart

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:24 Makina , Tiranë

Smart ForTwo 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:18 Makina , Fier

Smart fortwo

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 10:09 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Smart For Two Automat

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:03 Makina , Tiranë

Smart ����

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:10 Makina , Tiranë

Shitet smart 800cc nafte 069 64 09 500

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 08:12 Makina , Tiranë

Smart

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 06:46 Makina , Tiranë

Smart

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 00:16 Makina , Tiranë

SMART 800 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 00:15 Makina , Tiranë

Smart ForTwo Automatike 2008 1.0 Benzine Sapo Ardhur Nga Zvi

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 00:12 Makina , Tiranë

Smart ����Kabrio ����

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 22:39 Dyqani Makina , Elbasan

Smarte roadster 700cc benzin

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 21:50 Makina , Tiranë

Smart Kamio Automatike 2006 1.3 Benzine

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 21:34 Makina , Fier

Smart fortwo

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Jeni duke kërkuar për Smart në shitje? Shiko njoftimet për Smart nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Smart në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Smart në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Smart ne Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Smart në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Smart që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Shiko njoftimet për Smart, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Blej Smart ne Merrjep.al. Shiko mijera njoftime dhe gjej oferten ideale per ju. MerrJep.al ju oferon platformen ku lehtesisht mund te gjeni ate qe kerkoni. Gjej Smart ne shitje.


Shit Smart ne MerrJep.al


Keni Smart që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Smart shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione