Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

impiante - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 2
Opel , 2
Fiat , 1
Jaguar , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe impiante,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj impiante Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Vw Golf 5 1.6 Benzin Gaz Viti 2008 Me dogane..

4 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedes Benz 1.8 Benzin Gaz Automat Gjermanie

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 15:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 12:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

IMPIANTE GAZI SEKUENCIAL ME CILESORET NE TREG

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 22:31 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Landi renzo imliante gazi #Landi renzo

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Berat

2005_Mercedes C 180 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 21:07 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Berat

Shitet!

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Berat

Shitet Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 12:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 12:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

SHITET MAKIN E SHPEJT DHE EKONOMIKE

9 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Nën 11:12 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Malësi e Madhe

Opel SINTRA

111 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Korr 15:40 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pogradec

OPEL ZAFIRA 2008 BENXIN+GAZ

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 19:50 Makina  ·  Great Wall  ·  Hover H5 (Haval H5)  ·  Krujë

Makina me motorr japonez 2,4 benzin gaz fabrike

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 12:52 Makina  ·  Jaguar  ·  S-Type  ·  Tiranë

Jaguar s type gaz-benzine

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 16:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Tiranë

Benz clk

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 09:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SLK 200  ·  Elbasan

Super Mjet

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 14:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 600  ·  Tiranë

Mercedes Benz CL 600 AMG

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Shk 20:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SLK 200  ·  Elbasan

shitet ose nderrojet

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 14:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes C 180 benzin+gaz

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 17:18 Makina  ·  Tiranë

Audi tt OKAZION............

3 500 EUR

26 Nën 13:51 Makina  ·  Tiranë

Audi tt OKAZION......

4 300 EUR

06 Nën 11:12 Makina  ·  Tiranë

Audi tt 1.8 t benzin -02 sport Okazion...........

4 500 EUR Çmimi me zbritje

14 Korr 09:46 Makina  ·  Durrës

Nderroj Volvo C70 -01

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj impiante | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione