Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

e clas full panoram - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 2
Ford , 1
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e clas full panoram,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj e clas full panoram Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Qer 11:16 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga Titanium 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

E clas

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 11:22 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

OKAZION Range rover���� look 2020

30 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 23:47 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Shitet Audi Q7 3.0 TDI okazion

17 000 EUR

04 Pri 16:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Vlorë

shitet ose nderrohet benxin gaz

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

❗️MERCEDES E220 2013 FULL OPTION❗️

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas 3.0 viti 2012

11 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 01:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C clas 200 naft look amg

33 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Jan 09:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

OKAZION

10 800 EUR

07 Dhj 16:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Durrës

S clas full

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

S clas 320 lungo panoramik

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Tiranë

S clas 320 full option

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 23:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Shitet B Clas 200 CDI

4 700 EUR

25 Gush 11:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MB C CLAS 300 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 19:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Shitet e clas 350 4 matic

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 10:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Durrës

Shitet e clas 55 amg super full

15 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Shk 00:44 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

BMW X5 35d 2013 x-drive

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 17:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Krujë

Beri

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 15:28 Makina  ·  BMW  ·  745  ·  Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mercedes-E-cupe

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 09:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Vlorë

OKAZION

9 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 18:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 260  ·  Tiranë

Shitet

4 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 21:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 260  ·  Tiranë

4150 euro ocazion 24 ore

4 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 20:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Shitet Mercedez-Benz E-clas 2010

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 13:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Tiranë

Shitet ose ndrrohet me makin tjeter

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 03:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Tiranë

Mercedez benz e clas 211 automat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 21:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Benz e clas 211 automat 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 01:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Tiranë

✅ Mercedez Benz E Clas 211 Automat Full ✅

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 09:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E 350

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 04:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Elbasan

Mercedes-Benz S clas 350L presidencial panoram FUL

23 000 EUR

07 Jan 05:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

✅Okazion ✅ MERCEDES BENZ B CLASS “SPORT

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 19:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

OKAZION SHITET E-CLAS 320 4-MATIK FULL OPSION

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Mar 13:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Sarandë

MERCEDEZ BENZ.E 270 PANORAM FULL

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 19:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

Eclas 350 2009

24 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e clas full panoram | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione